Другие названия: Brain Source International
Сфера деятельности:  Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт:  brain-source.com
Эл. почта: info@brain-source.com
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Львов, Харьков, Черкассы
Телефоны: +38 (044) 390 50 10 (06) (многоканальный)

Описание деятельности:  одна из крупнейших в Украине компаний в сфере HR-услуг, имеет офисы в Великобритании и на Кавказе.

Отзывы о компании     группа компаний Brain Source International Всего отзывов: 3

2016-12-09 10:29 Insider, г. Львов
Нічого доброго
Йде методичне звільнення працівників. Звільнення працівників діловодів по всіх регіонах, з подальшою передачею архівів на центральний офіс в м.Київ. Зміни також стосуються працівників інших служб. В переважної більшості працівників трудовий договір до 28, 02, 2017, який скоріш за все не буде продовжений. Фірма так сказати "схлопується" в Київ, всі решта областей можуть помаленьку підшукувати собі роботу.
2016-10-07 15:30 Анонім, г. Львов
Нема! ! ! !
Затримають зарплату і невідомо коли видадуть. Кормлять обіцянками і результату нуль. Нікому не раджу мати з ними жодних справ. Якщо не буде зарплати в понеділок 10 жовтня, то наші співробітники вийдуть на безстроковий страйк! ! ! !
2016-10-07 12:57 Аноним, г. Львов
не заметил
Не начисляют зарплату по аутсорсинговому договору (3 дня задержки на данный момент). Кормят "завтраками", хотя у предыдущих подрядчиков выплаты всегда были вовремя. Не советую начинать с ними сотрудничество.