Другие названия: ARCE, АРСИ, АРСІ
Сайт:  acc.com.ua (arce.com.ua)
Эл. почта: hr@arce.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов, Ровно, Хмельницкий
Телефоны: +380443907854, +380501179065, +380931701662

Описание деятельности:  ARCE contact center — международная компания, работающая на рынке с 2007 года, предоставляя высокотехнологические услуги компаниям розничной торговли, операторам связи, банковским и страховым компаниям, дипломатическим представительствам, маркетинговым агентствам, интернет-магазинам в странах СНГ, Америки и Европы.

Отзывы о компании     ARCE contact center Всего отзывов: 2

Фильтр по региону: Все Киев Львов Ровно Хмельницкий

2020-04-16 19:23 Оператор, г. Ровно
Взагалі люди класні. Мені було також зручно бо поруч знімав квартиру з другом і ми з ним там і працювали. Платили вчасно а я працював багато то в мене нормально виходило. Офіс нормальний, чисто, було тепло взимку на кухні також чисто і можна поїсти. Хочу передати привіт Світлані Н. якщо тут хтось читає це то перейдайте що я ще повернусь))))
Я працював в компанії ARCE протягом останнього року. Можу сказати що у порівнянні із іншим колл центром де того також працював тут більш менш нормально. З мінусів то можуть супервізори напрягти виходти у ваш вихідний день та є люди які підбішують. Коли високе навантаження то також у вбиральню не сходиш бува.
2017-05-10 01:37 Світлана, г. Ровно
Про роботу в АРСІ мені розповіла подруга. Зараз я працюю 4-й місяць і дуже вдячна їй за пораду піти саме сюди працювати. Мені подобаються молоді та цікаві люди, які тут працюють, графік досить зручний для мене, умови роботи теж на достойному рівні. А ще дуже чуйне керівництво, не раз йшли мені на зустріч, коли в мене були певні проблеми. Та і роботу важкою назвати не можу, сидиш за компом, приймаєш дзвінки і кожна година оплачується. Взагалом враження в мене хороші!
На початку, якщо відверто, було дещо важко, мені проблемно давалася нова інфа, проте, я настільки хотіла для себе переконатися в своїх силах, що мої старання виправдали очікуваний результат. Зараз розумію, що нічого складного немає абсолютно)