Другие названия: ТОВ "Валис"
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  nashkraj.ua
Регионы работы: Киев, Бердичев, Ивано-Франковск, Львов, Ровно

Описание деятельности:  Супермаркет

Отзывы о компании     "Наш Край" Всего отзывов: 6

Фильтр по региону: Все Киев Бердичев Ивано-Франковск Львов Ровно

2015-11-16 17:25 Аноним, г. Львов
ТзОВ " Рітейл Україна " не має хороших сторін!
Робочий графік адміністратора 8:00 - 23:00, 2*2. Години які ви маєте відпрацювати протягом місяця норма 225, але в цей час ви можете винонувати роботу касира це майже у більшості магазинів і ше в особливих магазинах роботу приймальника це через текучість персоналу. Виходити в вихідний день на заміну це стабільно і тоді в місяць можна віжпрацювати більше ніж 250 год. але вам заплатять за 180 і за доїзд обіцяний на таксі не оплатять. Хочуть шоб працювали за безплатно. Працівників за крадіжки переважно…>>
2015-11-16 17:21 Анонім, г. Львов
Не указаны
Не можу сказати що є хороші враження власник мережі не хоче піднімати зарплати операційний директор звалює всю свою роботу на адміністраторів і потім ще приходить і штрафує при прийомі так гарно все розказує а потім ставлення як до нікого
2015-05-18 16:33 Володимир, г. Львов
гарна мережа але розвитку не дають
Зарплата щоб виживати працюєш а ніхто навіть дякую не скаже ставлення погане адміністратор постійно чіпляється
2015-04-17 11:55 руслан, г. Львов
нема
Штрафи незрозуміло за що , зарплату видають так що якщо звільняєшся то поовинуне відають
2015-03-13 01:36 Аноним, г. Львов
нема.
Ставлення, як до скотiв.Старшу жiночку кассира тримають, а молодих мiняють щомiсяця.Сиди на кассi, важ товар i розкладай в залi! ! ! ! Може ще замiсть охорони i прибиральницi.Обiцяють, але так офiцiйно не оформляють.Заплатили меншу суму обiцяноi.Усiм, хто хоче, щоб ним поганяли, радо прошу, мимра Мар'яна Богданiвна вас прийме з розпростертими руками i ви здивуетесь наскiльки помiняеться вона i ставлення до вас.
2015-01-30 15:58 аноним, г. Львов
гарна мережа але керівники скоти
Зарплата в конвертах ставлення до персоналу як до рабів особливо на вулиці пасічній