Другие названия: Максим Петришин отзывы
Сфера деятельности:  Услуги: Образование, тренинги
Сайт:  affimaxtech.kwiga.com
Эл. почта: lodralurta@gufum.com
Телефоны: +380957320277

Описание деятельности:  Максим Петришин - выдающийся арбитражник с обширными знаниями и значительным опытом. Его профессиональная компетенция востребована в данной сфере. Кроме того, он активно обучает других, предоставляя образовательные программы и курсы для тех, кто стремится овладеть арбитражем трафика. Важно отметить, что Максим также славится своей доброжелательностью и готовностью помогать. Он всегда открыт для общения и готов поделиться своими знаниями с другими. Его страсть к арбитражу трафика вдохновляет всех, кто с ним взаимодействует, и делает его ключевой фигурой в мире маркетинга через арбитраж. Работа с Максимом приносит удовольствие и способствует успешному развитию этой захватывающей области.

Отзывы о компании     Максим Петришин отзывы Всего отзывов: 13

2024-01-23 11:23 Аноним, г. Киев
VIP пакет курсу від AFFIMAX дав мені значно більше, ніж я очікував. Особисте наставництво менторів та доступ до ексклюзивних матеріалів зробили моє навчання дійсно особливим.
2023-12-08 14:27 Аноним, г. Киев
В мире SEO важно постоянно оставаться на волне последних трендов. Курс Максима Петришина помог мне лучше понять, как арбитраж трафика может влиять на SEO и какие тактики могут быть наиболее эффективными для улучшения позиций в поисковых системах. Отличная смесь теории и практики, с множеством полезных советов.
не нашел
2023-11-23 13:41 Аноним, г. Киев
Я рідко пишу відгуки, але цей курс заслуговує на виняток. Якість викладання була вище всяких похвал. Викладачі були не тільки реальними знавцями своєї справи, а й уміли цікаво і доступно донести матеріал до слухачів. Лекції були наповнені живими прикладами, що зробило навчання захоплюючим. Я відчував, що кожне питання, яке я ставив, було уважно розглянуте і на нього давалася вичерпна відповідь.
2023-11-22 12:53 Аноним, г. Киев
Зацінив курс, і це був топ вибір. Все просто і зрозуміло, навіть для чайників на кшталт мене. Тепер умію крутити трафік, як профі. Раджу всім, хто хоче розібратися і почати заробляти.
нет
2023-11-21 12:14 Аноним, г. Киев
Як власник невеликого бізнесу, я завжди шукаю способи, як ефективніше залучати клієнтів в інтернеті. Курс дав мені цінні знання про те, як використовувати арбітраж трафіку для збільшення онлайн-продажів. Особливо корисними були розділи про цільову аудиторію і про те, як правильно оцінювати ефективність реклами.
нема
2023-11-20 15:03 Аноним, г. Киев
Завдяки курсу, мій щомісячний пасивний дохід тепер на 400 доларів більший. Це перевершило всі мої очікування!
нема
2023-11-17 18:49 Аноним, г. Киев
Обучение у Максима Петришина дало мне основу для старта в арбитраже трафика. Понятные уроки, отличные результаты!
2023-11-15 14:25 Аноним, г. Киев
Мы в агентстве постоянно стремимся повышать квалификацию наших сотрудников. Курсы Максима Петришина стали отличным инструментом для этого. Наши специалисты теперь работают гораздо эффективнее, и это положительно сказалось на результатах наших клиентов.
Пока что не нашли
2023-11-14 12:25 Аноним, г. Киев
Я був приємно здивований якістю контенту курсу Максима Петришина. Кожен урок був наповнений корисною інформацією, без зайвої води. А дискорд-чат - це як мозковий штурм 24/7, завжди можна знайти відповіді на свої питання або допомогти іншим.
2023-11-13 14:04 Аноним, г. Киев
Я веду власний бізнес вже кілька років, але розумів, що мені потрібні нові канали приваблення клієнтів. Після курсу Максима Петришина по арбітражу трафіка мій дохід збільшився на 30%. Це додало прибутку моєму бізнесу і допомогло знайти нові стратегії розвитку.