Другие названия: Максим Петришин відгуки
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  instagram.com
Телефоны: +380957320205

Описание деятельности:  Максим Петришин – це справжній експерт у галузі арбітражу трафіку. Його професійні знання та досвід роблять його затребуваним фахівцем у цій сфері. Він не тільки успішно займається арбітражем трафіку, але й ділиться своїми знаннями та досвідом, проводячи курси та навчальні програми для тих, хто хоче освоїти цей захоплюючий світ.

Отзывы о компании     Максим Петришин відгуки Всего отзывов: 18

2024-02-08 11:24 Аноним, г. Киев
Ментори Чіп і Дейл на курсі в AFFIMAX зробили цей досвід по-справжньому незабутнім. Їх взаємодоповнення було чудовим: Чіп з його теоретичними знаннями та Дейл з його практичним підходом створювали ідеальну комбінацію. Їхня відданість та ентузіазм у викладанні були заразливими, а здатність відповідати на будь-які питання, навіть на ті, що здавалися простими, демонструвала їх професіоналізм та відданість студентам. Ці ментори були не просто вчителями, а справжніми наставниками на шляху до зрозуміння…>>
2024-02-07 11:17 Аноним, г. Киев
Курси, організовані Максом Петришиним, заслуговують величезної подяки. Якість матеріалів, глибина знань та спосіб подачі інформації були на високому рівні. Це чудовий досвід, який я рекомендую кожному, хто хоче освоїти арбітраж трафіку.
2024-02-06 11:26 Аноним, г. Киев
Рекомендую цей курс усім, хто хоче розвиватися в арбітражі. Просто та ефективно!
2024-02-02 12:14 Аноним, г. Киев
Я вражений глибиною та якістю курсу по арбітражу від AFFIMAX. Ментори були надзвичайно знаннєвими та підтримуючими, завдяки чому я отримав цінні навички, які вже застосував у своїй роботі.
не знайшов
2024-01-31 11:41 Аноним, г. Киев
Курс від AFFIMAX змінив моє життя. За три місяці після закінчення курсу, я заробив близько 1500$. Ці знання допомогли мені побудувати стабільний джерело доходу і впевнено дивитися в майбутнє. Максиму величезна подяка!
2024-01-30 11:10 Аноним, г. Киев
Курс по арбітражу від AFFIMAX виявився для мене відкриттям, особливо завдяки менторам Чіпу і Дейлу. Їх експертність і готовність допомагати на кожному етапі курсу були просто незамінними. Чіп та Дейл ідеальний тандем, який допомагав краще зрозуміти суть арбітражу та застосувати ці знання в реальному житті. Вони дійсно прагнуть до того, щоб кожен студент досяг успіху, і це видно з їхнього підходу до викладання.
2024-01-29 11:06 Аноним, г. Киев
Коротко кажучи, курс від AFFIMAX - це прямий шлях до успіху в арбітражі. Навчання було продуктивним та цікавим.
Зауважень нема
2024-01-26 12:27 Аноним, г. Киев
Это просто фантастика! Курс по арбитражу трафика открыл мне глаза на многие вещи. Материал подан просто и понятно, сразу видно, что автор действительно разбирается в теме. Огромный плюс - актуальность информации, что особенно важно в быстро меняющейся сфере арбитража.
2024-01-25 12:08 Аноним, г. Киев
Структура курсу по арбітражу від Макса була дуже продуманою і зручною. Все було організовано так, що кожен модуль плавно переходив в наступний, роблячи процес навчання логічним і зрозумілим. Матеріали курсу були доступні у зручному форматі, що дозволяло мені вчитися в комфортному темпі. Це допомогло мені глибше зрозуміти принципи арбітражу і застосувати їх на практиці.
2024-01-24 11:25 Аноним, г. Киев
Курс від AFFIMAX - це чудове вкладення у знання. Коротко, змістовно та дуже інформативно.