Отзыв о компании QUESTNET
Добавлен: 23:17 07.09.2012
Другие названия: Quest International

Страна: Казахстан

Никнейм: Айнура (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

менин укканым бул мыктылардын бизнеси бул бизнес каждый адамга берилген шанс бул ешкандайда лохатрон пирамида емес анадай бизнес планды корип турып калайша уйыктауга болады жастар сиздерге айтарым тырнак астынан кир издеймиз деп журип достарын усынган шанстан айырылып калып журмендер КЮНЕТ это жизнь КЮНЕТ это шанс жаль что мне не 18

# ник2013-11-16 10:47:07
Айналайын, 18 келмеген сенде кандай ми, кандай шешим болсын! Оз тилин умыткан мангурттигин аздай, енди келип желили арбаудын курбандарына бирнарсе айтуга кандай кукын бар.
# жасулан2013-04-30 02:49:42
киунет работает да я не прочел не одну строчку что компания не платил здесь признайтесь если даже ты работал или не работал это зависть двуличие буть мужиком отвечай за базар не будь тряпкой не нравиться не делай есть другой который ждет свой момент
# мен2012-11-11 23:57:19
сенин 18 ге толмаганын кандай жаксы айпесе жакынынан конилин калар еди сени таркан