Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 13:25 07.08.2012
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Іван (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012

Ніякого позитива!

Знайомий "керівник", який там працює Коля, раніше працював в Фокстроті влаштувався туди на керівну посаду. Всього йому це коштувало 300 у.0.
А тут різні відзиви, що Ви б хотіли і того і цього і таку посаду і таку... готуйте у.0. і все буде добре) буде у вас робота!
На "хорошу" посаду беруть не того хто достойний, а того хто платить у.е.!

# я.п.2012-12-13 12:39:33
шаноівне керівництво епіцентру. невже ви думаєте що ващі робочі є "рабами" для вас . і в них крім роботи нікого немає. за гонитвою за грошима ви вже втратили все людське, вам усього мало. ? забрати в людей вихідні дні та вони і так пашуть а заробітку не видно їхнього. чи вам подобається яу вавс проклинають люди?.
# Андрій2012-10-01 14:37:19
Українська "демократія" відома вже мабуть в цілому світі...)))
# Просто прохожий, Киев2012-09-25 14:01:38
Шановна адмініСТАція ТОВ Епіцентр К м.Ужгород! (Я нічого не пропустив? :) ) Вибачайте за цікавість, але якого дідька Пан Іван має це робити? Даруйте, але мені неймовірно стало цікаво - він потрібен вам як свідок для якихось свідчень? Ви хочете створити на людину тиск, загрожуючи якимись небажаними наслідками? На його думку існує проблема, тому, якщо ви не згодні, або спростуйте цей наклеп, або вирішіть це спільно із вашою службою безпеки. І головне: пам`ятайте про кримінальну відповідальність за зловживання посадовим статусом та перевищенням посадових повноважень!
# адміністація ТОВ Епіцентр К м.Ужгород2012-09-04 18:08:08
Шановний Іван,
адміністація гіпермаркету ТОВ "Епіцентр К" просить Вас зв`язатись з комерційним директором гіпермаркету щодо Вашого повідомлення. Телефон комерційного директора 0503864498. Чекаємо на Ваш дзвінок.