Отзыв о компании Е Ван Вайк і моя Логістік
Добавлен: 14:52 02.08.2012
Другие названия: ТОВ "Е Ван Вайк і моя Логістік", Мацько трак сервіс
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Львов, Ровно

Описание деятельности:  Експедиторська фірма, що надає послуги по перевезенню вантажу.

Никнейм: Володимир (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Май 2012
Дата увольнения: Июль 2012

позитивних сторін в роботі не має жодних!!!! Обман на кожному кроці!!!

Ми з братом прийшли працювати на роботу до П.Ю. на автосервіс Мацько трак сервіс це є суміжні компанії з Е Ван Вайк і моя Логістік мають одного і того самого власника. нам пообіцяли зарплати, розповіли які тут великі перспективи і що в майбутньому ми тільки будемо розвиватись і розвиватись. інструменту не має взагалі. ремонтувати машини ми не мали можливості. Ю.П. взявши нас на роботу на офіційний дилерський автосервіс ДАФ автослюсарами заставляв нас розносити пісок, розкидати землю, носити щебінь. після того як ми сказали що ми прийшли сюди працювати майстрами на сервісі, а не розносити землю нас зразу звільнили!! Ю.П. це є звичайний обманщик який тільки обіцяє і розповідає казки а в кінцевому результаті їх не виконує. це є дуже підла і корислива людина,брехун!!! витягнув нас з братом з хорошої роботи пообіцявши нам, що ми зароблятимемо пристойні гроші і будемо працювати у європейській компанії. але це виявилось черговою брехнею!! Прошу Вас перед тим як влаштовуватись на цю фірму і з керівником Ю.П. бути дуже обережними, тому що дана людина дуже обманює работников, обіцяє одне а в результаті ці обіцянки не виконуються!!!

# 1232012-09-27 02:26:11
Ю. П. хоч і знає англійську проте - Рагуль. І це правда.