Отзыв о компании ООО КТА
Добавлен: 20:05 25.06.2012
Другие названия: ООО "КТА" (они же "Л,Л,К,")
Сайт:  kta.com.ua
Эл. почта: info@kta.com.ua
Телефоны: 044-499-70-63 (64)

Описание деятельности:  Производство и оптовая торговля товаров хоз. группы

Никнейм: Петро Іванович (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2010
Дата увольнения: 2011

Більш менш привітний колектив та наявність розвозки додому

Працював на цій комнаніі машиністом екструдера в 201, на початку 2011 року. вважаю, що напишу відзив за всіх 200 чоловік, може навіть більше, які працювали та працюють там. бо дуже багато людей, які ображені на цю фірму, але не мають інтернета та не можкть висловити своєї думки. а саме на кта. з/п - обіцяють одне, на ділі виходить інше, недосконале обладнання, погана сировина роблять своє діло, і всі браки покриваються за рахунок зарплати робочих, таких, як я. бо фірма тіпа не має страждати а тим баче доїходи начальства. працював і вдень і івніч, але ніяких ночкеих не давали, лише зарплату, дуже багато зарплат привязані до обємук, чим більше зробиш, тим більше отримаєш. але мінус штрафи, які виникають на рівному мівсці, просто в т.к. поганий настрій, чи вона вважає, що ця людинап отримує багато з.п. в цьому сайті писали інші відзиви, не знаю, що там офіс, але виробництво *- кімната мук. поганий настрій директриси- тебе без суду і слідста удаляютьіз залу. за моїх очах ак не раз було. а потім ще ця людина півроку ходить просить з.п. а її теж не дають. я вже мовчу про відпустку, бо їхї немає, так як всі працюють від обїмук, то відпустка оплачується по мінімальці. тобто, отримаєш 500-600 гривень на відпустка, а сам її не гуляєш. хоча розписуємся за мінімальну з/п.а реально отримують від 1500 до 4000 тисяч, хто як. керівництво ні в що не савить своїх робітників, вони для них, як раби чи кріпаки. тут хтось написав, що ставка робиться на село, думаю, что через рік-другий уже і на селі ніхто в цю тарабашкину конторку не піде працювати, то хто буде там - наберуть чи наженуть людей із західної України як дешеву робочу силу чи як. дуже шкода тих людней, що залишилися. боя пішов на іншу роботу в борисполі, гідна з/п та умови праці, оплата ночних та відпустки, лікарняних. а про кта згадую, як поганий сон. люди, не йдіть туди. мою думку підтримують багато людей, які теж там мучились.