Отзыв о компании Укрфинансы
Добавлен: 22:45 13.06.2012
Другие названия: ООО (ТОВ) «Укрфинансы», ООО (ТОВ) «Укркредит»
Сайт:  ukrfinance.ua
Эл. почта: info@ukrfinance.ua
Регионы работы: Киев, Горловка
Телефоны: 0442063756, 0442063757, 0442063758, 0442360109, 0443230500, 0444928735, 0444981591, 0445947305, 0800301888

Описание деятельности:  Коллекшн (взыскание несуществующей "задолженности"). Звонки, ночные, вечерние, утренние, угрожающие. Ранний коллекшн. Поздний коллекшн и списание со счетов Покупка задолженности (в будущем) Дополнительные услуги: разглашение личной, служебной информации и баз данных, шантаж, вымагательство, директ-маркетинг, прямые продажи. Компания сотрудничает с криминалом, кредитными и финансовыми учреждениями;- компания с иностранными акционерами: банкирами и финансистами.

Никнейм: Иван Иваныч (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Январь 2012

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.04.2011 року

Чечельницький районний суд Вінницької області

в складі: головуючої судді Гарник М.С.

при секретарі Івасюку С.П.

з участю: позивача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Чечельник цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси" ( в подальшому ТОВ "Укрфінанси") про визнання кредитного договору недійсним, захист честі та гідності та стягнення моральної шкоди,-

ВСТАНОВИВ:

01 березня 2011 року позивач ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до відповідача ТОВ "Укрфінанси" про визнання кредитного договору недійсним, захист честі та гідності та стягнення моральної шкоди.

В судовому засіданні позивач підтримав позов частково і пояснив, що його майже рік шантажує відповідач.Письмово та по телефону в грубій формі вимагає повернути кредит в сумі 36 гривень, хоча ніякого кредиту ні в ПАТ, ні в "ВТБ Банк", ні в ТОВ "Укркредит" позива ніколи не отримував. Позивач написав листа відповідачу з проханням надіслати повну інформацію про вказаний кредит, але цього не було зроблено.З надісланням цього листа дзвінки від відповідача не припинились, а, навпаки, почали телефонувати ще частіше, постійно ображаючи. Позивач отримав від відповідача спочатку листа з вимогою повернути кредит в сумі 36 гривень, копію позовної заяви до Шевченківського районного суду з вимогою повернути кредит

Багаторазові телефонні дзвінки, отримання листів з безпідставною вимогою оплатити кредит, якого не отримував, відповідач завдав позивачу моральної шкоди, яка виразилась в душевних стражданнях. Телефоні дзвінки від відповідача не давали можливості позивачу нормально спілкуватися по мобільному телефону з його знайомими, позивач не міг вести звичний спосіб життя, нервувався, що негативно впливає на його здоров"я.Після чергового дзвінка відповідача позивач потрапив у лікарню з серцевим захворюванням. Лист, який позивач отримав від відповідача, та постійні телефоні дзвінки відповідача негативно впливають також на психіку позивача, що відображається на взаємовідносинах у сім"ї.Дружина, донька позивача засумнівались у порядності позивача, підозрюють його у отриманні кредиту без їхнього відома.Були випадки, коли телефон брала донька позивача, якій також приходилося вислуховувати ненормальну лексику відповідача. Моральну шкоду позивач оцінює в сумі 50000 гривень.

Позивач просить суд зобов"язати відповідача ТОВ "Укрфінанси" вибачитись перед ним по місцю його проживання в селищі Чечельник.

Також позивач просить стягнути з відповідача 50000 гривень моральної шкоди.

Решту позовних вимог позивач не підтримав.

Представник відповідача ТОВ "Укрфінанси", який належним чином повідомлений і від якого не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, у судове засідння не з"явився, а тому суд вважає за необхідне ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, оскільки позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Вислухавши позивача, вичивши матеріали справи, оцінивши докази по справі у їх сукупності, суд вважає, що позов підлягає до задоволення повністю по слідуючим підставам.

Як вбачається з показів позивача він ніколи не укладав кредитної угоди з відповідачем.

Безпідставне звинувачення відповідачем позивача у несплаті боргу за договором кредиту суд розцінює як втручання в його особисте і сімейне життя.

Відповідно до ст.297 ЦК України кожен має право на повагу до його гідності та честі.Гідність та честь фізичної особи є недоторканними.

Відповідно до ч.3ст.297 ЦК України фізична особа має право звернутися до суду з позовом про захист її гідності та честі.

З показів позивача, з копії листа, з копії позовної заяви відповідача( а.с.5-7), з копії інструкції по сплаті (а.с.11-12) вбачається, що безпідставним вимаганням повернення кредиту відповідачем у позивача останьому завдано моральної шкоди, яка виразилася у душевних стражданнях протягом тривалого часу, у приниженні честі та гідності позивача.

Визначаючи розмір моральної шкоди, суд відповідно до вимог ч.3 ст.23 ЦК України врахував вимоги розумності та справедливості.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 212-215, 256 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

позов задовольнити повністю.

зобов"язати керівника товариства з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси" вибачитись перед ОСОБА_1 по місцю його проживання в АДРЕСА_1.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", ідентифікаційний код 34967148, в користь ОСОБА_1 50000 ( п"ятдесят тисяч) гривень моральної шкоди та 120 (сто двадцять ) гривень за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси, ідентифікаційний код 000000000, в користь ....... Вінницької області код ЄДРПОУ 22090100, рахунок №............... 2500 (дві тисячі п"ятсот) гривень судового збору.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя: підпис

Вірно: Суддя М.С.Гарник

# Любомир Львів2013-07-27 18:47:37
підар-си з укрфінансів ви будете всі хуй сосати,прастітуткі галімі))))))))))))))))
# Любомир Львів2013-07-27 18:46:03
народ не піддавайтесь цим виродкам,вони нічого не варті на цьому світі зробити нам.Я з ними воюю вже 3 рік,їх обзиваю бакланю скидую всю негативну енергію,а вони все це хавають!!!народ тримайтесь і не піддавайтесь натискам цис собак,під-сів,кончених людей!!!я з вами!!!)))))