Отзыв о компании ООО "Юридическая контора Спектор"
Добавлен: 16:46 11.06.2012
Другие названия: Spektor's Law Agency, Spektor law firm
Сайт:  spektor.ua
Эл. почта: info@spektor.ua
Регионы работы: Киев, Бахмач, Владимир-Волынский, Вознесенск, Горловка, Конотоп, Рени, Фастов, Энергодар
Телефоны: +38 (044) 3590379, (044) 359 03 84

Описание деятельности:  Первая юридическая фирма, предоставляющая свои услуги в режиме on-line и посредством видео-конференций

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Мені 28 років, працюю у досить великій компанії, назву, звісно, не буду вказувати:) В компанії Spektor я була на співбесіді в кінці минулого тижня. Проходило воно в два етапи.

На першому я спілкувалася з дівчиною, ім'я, на жаль, не пам'ятаю, а також виконувала тестове завдання (договір оренди). На наступний день прийшла на другий тур і спілкувалася з молодим чоловіком.

Що я можу сказати. Компанія мені сподобалася, умови роботи і зарплата теж. Дуже порадував той факт, що готові до того, що не зможу вийти одразу, а тільки лише через 2-3 тижні (пов'язане з моїм поточним місцем роботи).

.....

# Антиспам2012-07-03 13:36:21
Антиспам, когда же вас уже заблокируют? Спамите вовсех темах!!
# Антиспам2012-07-03 05:16:38
Этот отзыв создан в конторе "спектор", и продублирован на сайте "Как работа" в отзыве о ТОВ спектор (((

Ни хорошо так палиться!