Отзыв о компании Ашан
Добавлен: 03:39 11.06.2012
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Описание деятельности:  Гипермаркет

Никнейм: петя козов (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2011
Дата увольнения: Январь 2012

соц пакет

До мене дойшла цікава інформація про Ашан Львів,хотілося б поділитися!Мова піде про касира Богомолова Романа!Підлішоі людини годі й зустріти!Сам з себе нічого не уявляє,але дозволяє собі принижувати інших співробітників!Коли був роллером напевно уявляв собі що він цар і Бог,просто знущався з новеньких касирів,дозволяв собі всякі колкощі на іхню адресу,не давав розмінку коли це дійсно було потрібно,усіляко перешкоджав іхній роботі,хоча знав що це погано,але робив це на зло.Тепер працює касиром,але касиром його назвати важко,тобто робить все окрім своіх прямих обовязків,а конкретніше,не робить нічого,цілими днями збирає товар,кошики,але і цього нормально зробити не може.По характеру людина замкнена в собі,озлоблена,негативна.Прошу поставитися до цієі інформаціі серьйозно,це не просто відгук,а прохання повпливати на ситуацію !Менеджери касового депертаменту зверніть на це увагу,не закривайте очі на таких нікчемних людей,бо вони руйнують авторитет такоі великоі компаніі!Геть таких з роботи!

# Гость2013-10-30 19:24:46
Богомолов ужасный человек. А те кто его защищают....сразу видно не со Львова. Язык выдает. Или же просто пробуют маскироваться, а пишет все один человек .....и наверное наш Герой истории. Просто будьте попроще и люди к вам потянуться, мистер Богомолов. И не с вашей должностью себя так хамски вести.....вот были бы вы хоть менеджером.....а так....фи...........никчемный кассирчик. Печалька, что есть такие люди как вы. Понты понтища.... а дел.... эх.. ноль!
# ???2013-07-11 14:49:21
хг ...Богомолов ...просто на всю країну відомий касир)))) а те що написано правда )) оце чоловік когось довів що про нього навіть написали ))) ну я з Богомоловим працювала особисто він просто жахливий )) людина поводиться так ніби вона директор ашану ... коли я стажувалась він зі мною провів кілька хвилин за цей час він встиг чуть не до інфаркту довести одну бабусю яка просто хотіла уточнити ціну товару у мене .. він стоячи поруч проінструктутвав мене що мені ні в якому разі не можна сперечатись з покупцями ( власне і не було за що сперечатись, людину просто вислухати треба було) відразу кликати менеджера , а йому сказав кричати на людей можна, бабця втікла налякана з каси добре що не поскаржилась менеджеру , хоча власне на нього самі касири написали багато доган але все що зробили менеджери то тільки зняли його з посади роллера , бо він не видавав розмін хамив дівчатам ті часом плакали прямісінько на касі перед покупцями, його перевели на касу де він поводиться далі як цар і бог обслуговує клієнтів зверхньо обдаровуючи всіх порадами не знаю як його там ше не набили , а звільняти чогось не звільняють , хтось словом обмовився що в жодному разі не звільнять , а чому то не відомо ,казали що він там інвалід якийсь проблеми з хребтом мав - інвалід ( ну тримати інвалідів на роботі то компанія пільги отримує , але глухонімих звільняють чогось а його чого не можна? в ашані львів одна глухоніма звільнилась бо один чоловік на касі дуже сильно матюкався і кричав вона того не чула але бочила його лють і після того звільнилась,решта працюють роками і ще навіть краще за здорових людей вічливіше і уважніше) власний бізнес але все в нього пішло коту під хвіст і от на людях зривається, а ще він занадто гламурний ну і злий та негативний - це в нього природньо виходить бути таким ... ну а загалом хороший магазин я працювала там більше року поскаржитись не маю на що правцювати потрібно будь де це важко а шо поробиш ..ну менеджери і головна каса часом собі дозволяли зайве і портили настрій більше ніж клієнти на залі але що поробиш у всіх часом трапляються напади всевладдя і незважаючи на стандарти яких вони повинні дотримуватись вони часом ними зловживали бо якщо людина бидлувата то жодин стандарт її не виправить , але загалом в ашані цивілізовано і добре організована робота те що виконавці на місцях трохи не відповідають своїм посада то це інша справа це явище загальне для всієї країни і всіх сфер діяльності і французи в тому не винні ... вважаю цей гіпермаркет кращим працедавцем серед всіх інших закладів роздрібної торгівлі в нашому місті .. бо працювала в багатьох місцях ( серед переваг гарно організована робота, розмін , наявність роллера, вчасна зарплата, покривають нестачу по касі, і прислухаються до людей якщо щось ламається ремонтують купують нове що є великим плюсом .., порівняно з маленькими магазинами не потрібно виконувати купу не своєї роботи (прибиральника, продавця і ще бог зна чого , вираховують купу всяких мінусів ні за шо) ..ну виконувати але в обмеженій кількості .. часом тільки коли нема роботи на касі можуть послати на відділ допомагати або на кулінарію замінити касира на обід а так нормально) ... я спільну мову з будь ким найду .. от і з романом теж в особливо загострені конфлікти не вступала якщо мені щось потрібно було від нього то могла домовитись без зайвих ускладнень ...але ворогів він собі нажив певне весь магазин знав що є такий працівник ....
# Аноним2012-12-26 22:33:11
Я работаю в Ашан Кривой Рог с открытия на кассовом отделе и такого как Богомолов Роман у нас никогда не было да и Пети Козлова также!!!
# Іра2012-09-07 01:15:25
Чому усі так ганьблять молочний відділ?Там дуже добре і комфортно,ще й до того зйявився менеджер,тепер усім буде легше.
# Юля2012-09-07 01:11:51
Ні,Богомолову треба не на молочку,а в зоопарк диких тварин,там на іхньому фоні,він буде виглядати як фотомодель з глянцевого журналу
# претендент на ПРДАВЦЯ2012-07-15 22:20:09
Петя Козов, відкрий жахливу таємницю - де це у ПРДАВЦЯ зарплата 1800$ ?????
Хочу працювати там ПРДАВЦЕМ!
# Вася2012-06-20 13:58:58
Це правда!!!!!!!!Богомолов-злий Квазимодо!!!!
# Барабаш Оксана2012-06-16 21:00:58
Уважаемый "петя козов"! Перед тем, как оскорблять (причем в интернете) допропорядочного кассира, надо бы сначала обслужиться у него на кассе! Большинство моих знакомых, а также Я, стараемся попасть именно на кассу к этому "озлобленому, негативному" кассиру. Набить бы вам морду за такие слова. Постоянные покупатели Ашан Львов (самый лучший магазин, в котором самые квалифицированные работники, не знаю, как у вас в Кривом Роге)!!!
# Auchan Lviv2012-06-15 15:00:27
Шановний "петя козов"! Не знаю як у Кривому Розі, але у Львові компанія "Ашан" працює за європейскими нормами та стандартами. Зокрема, однаково піклується про всіх співробітників, незалежно від стажу роботи та посади. Якщо працівник відчуває психологічний тиск або емоційний дискомфорт при роботі в колективі, він завжди може звернутися до беспосереднього керівника зі своїми пропозиціями та претензіями. Керівник обов'язково відгукнеться, вплине на ситуацію та допоможе у вирішенні проблеми. Також, сумніваюсь, що менеджери сектора кас настільки недбало ставляться до своєї роботи, що "не помічають" невиконання обов'язків деякими підлеглими.
# Таша2012-06-15 06:33:31
На каком основании "Петя Козов" работавший в Кривом Роге пишет о кассире которого совсем не знает!!!!!!! Какая птичка на хвосте принесла, что во Львове в Ашане есть такой ужасный человек??? А может птичка чего-то не получила, чего хотела??? Как можно писать такие гадости о человеке которого даже не знаешь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Это очень низко!!!!!!!!!!!!!!!!
Пиши Козов про свой Кривой РОГ!!!