Отзыв о компании ТзОВ "Торговий дім "АВАНТА""
Добавлен: 16:19 28.05.2012
Другие названия: супермаркети "Колібріс", "НАШ", "555". До 2009 року компанія називалась ЗАТ "Агроконтракт". КУА "Глобус", "Єврохолдинг". Торгово-офісний центр "Глобус". ТзОВ "Оріон-будінвест", ТзОВ "Оріон"
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты
Сайт:  colibris.com.ua
Регионы работы: Киев, Житомир, Ивано-Франковск, Кузнецовск, Луцк, Львов
Телефоны: (03320)789-201 - секретар

Описание деятельности:  1) мережа продуктових супермаркетів формату "у дома" (Волинська, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, І-Франківська області); 2) дистрибуція на Волині та Рівненській області: алкогольних і безалкогольних напоїв, бакалійна та кондитерська групи; 3) будівництво житлове (кілька багатоповерхівок) і комерційне (торгові центри по Україні) 4) інші мілкі бізнеси власника - Голіков Сергій Іванович Приблизно 33% компанії знаходяться у власності інвестиційної компанії "Euroventures Ukraine" (www.evu.kiev.ua)

Никнейм: Аня (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

---

Не працювала тут ніколи, але у нас в місті цей супермаркет вважається одним з найгірших. Прочитавши перший відгук і всі коментарі до нього не дивуюсь, що таке діється в їхніх супермаркетах. Риба гниє з голови! Коли Колібріс відкривався в нас, то всі чекали чогось нового і нормального, а вийшло шось непонятне. Краще ходити в Сільпо чи Фуршет чим ото туди. Продавців мало і не можна допитатись де шо, касири навіть в очі не дивляться. Ше коли відкривався супермаркет, то можна було зробити скидку на те, що вони не відпрактикували все і не знають один одного, але пройшло стільки часу і нічого не змінилось. Як директор бере людей і вчить, то непонятно. В нас ше отут писали багато чого про те відкриття http://droginfo.com.ua/content/view/2799/ і на мою думку, то правдиве

# Опа 22012-07-08 20:02:38
Була на співбесіді і не взяли...Буває...Хто ж візьме малограмотну громадянку на нормальну роботу. Пишите відгуки - пишіть грамотно. Ой ті львів"яни.........
# опа2012-05-28 19:36:23
не було можливості побачити це все вживу, ало охотно вірю!