Отзыв о компании RINGOO
Добавлен: 02:28 18.05.2012
Другие названия: ГаражМобайГрупп
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  ringoo.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Енакиево, Житомир, Ивано-Франковск, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Ровно, Симферополь, Тернополь, Харцызск

Описание деятельности:  мобильная связь, цифровая техника

Никнейм: Олег Колодій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2010
Дата увольнения: 2012

Досвід це все що я можу сказати . ця компанія дала мені досвід .

Всім привіт ! В мене цікава історія . Працював у одному з магазинів цієї компанії, також приймав участь у відкриттях усіх магазинів компанії в м . Івано-Франківську і області вклад у розвиток компанії зробив немалий . і тут пройшло більше 1 року і мене попросили піти,скажу відверто я знав що так буде так як з багатьма це робили ( внутрішня політика компанії) мало того що попросили. та ще й кинули на зп . заплатили 700 гривень )))))))))) . це зварплата керуючого магазину . Хотів подякувати за зп . а також за досвід який я здобув , досвід для мене важливіше чим гроші .
На рахунок зарплат то скажу чесно нам затримували часто .
Компанія розвалюється на очах , а все їзза того що в офісі в Києві мало адекватних людей .які уміють думати і аналізувати ринок продаж , попит конкуренцію .

# Олег2013-05-25 16:42:56
Уважаемая Оля я откривал всю сеть на западе включая самый первый магазин , а ты мне говориш что я леньтяй , и нехочу работать , я открил все магазины которие сейчас есть в городе и регионе , так что ненадо мне тут лапшить , хотя я уже забыл про ету компанию , у меня счас свой бизнес , уже год как работаю на себя
# Оксана2013-03-12 02:29:37
Нешановний офісний планктон, що строчить позитивні відгуки
Так між іншим, у західному регіоні Рінгу починали з того, що викупили мережу "Менс" разом із працівниками. Люди працювали роками, розкручували магазини, робили високі продажі, Після "злиття" фантастичним чином досвідчені продавці і керуючі стали "неробами". Хтось не витримав занижених зарплат, постійного обману, і пішов сам, когось "попросили", когось акуратно вижили. О так, я вірю, що студенти-заочники і люди без жодної освіти і досвіду, яких набрали потім, є набагато ціннішими працівниками. Спілкувалась після звільненя із тими, хто ще деякий час залишався працювати. Пішли старі кадри- і продажі стрімко впали. Цікаво, чому?
Повністю підтримую Олега. Нас таких багато, хто витратив час і сили намарно на цих рабовласників, а потім виявився просто не потрібним. Тому що в деяких компаніях, замість цінувати і берегти досвідчених працівників, заробляють на потоці кадрів. Новеньким можна наобіцяти золоті гори і орати ними цілодобово за копійки. А коли починаєш розуміти, що щось не так і вимагати належне, тебе просять звільнити місце. Економія=> профіт!
# Оля2013-01-18 23:39:46
М..Да(( Читаю ваши комментарии и удивляюсь))) Вы знаете ни одного не увидела который признался бы что с ним было что то не так..))) Хм..ЗП?? ее тоже заработать нужно а это значит работать!!!!!!!!!!!!!!!! За красивые глазки не платят)) А я лично знаю многих которые работают от 3 и выше лет..И довольны ))****** Зная начальство могу сказать что лояльно и вполне адекватно !!!! Зная таких личностей которые приходят и работают думая что если продавец других обязанностей нет)) Милые девочки и мальчики вы знаете лентяев нигде не любят и им везде плохо.Лучше чем читать отзывы прийти и самим убедиться!!!!! Всем удачи))