Отзыв о компании Е Ван Вайк і моя Логістік
Добавлен: 23:51 06.05.2012
Другие названия: ТОВ "Е Ван Вайк і моя Логістік", Мацько трак сервіс
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Львов, Ровно

Описание деятельности:  Експедиторська фірма, що надає послуги по перевезенню вантажу.

Никнейм: Андрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Март 2012
Дата увольнения: Апрель 2012

Позитивних відгуків про роботу в цій компанії у меня немає жодних!
Прошу Вас, при влаштуванні на роботу, врахувати, що це звичайне кидалово!

Пропрацював в компанії "Е Ван Вайк і Моя логістик" чотири тиждні. Влаштовувся на посаду зав.складом. Керівник підприємства Мацюк Олег Ярославович обіцяв, що протягом місяця запрацює склад, цього, до моменту мого звільнення, так і не відбулось. Дуже несерйозне ставлення до працівників, в основному приймаються на роботу люди, їм пропонують простажуватись декілька тижднів, офіційно на роботу не приймаюють, коли справа доходить до виплати зарплати, вам заявляють, що ви попрацюйте на благо фірми, досягніть певних результатів, а потім вам, можливо, заплатять. Це надзвчайно несерйозна фірма, яка зймається звичайним "киданням" работников, нічого не платять, текучість кадрів висока, щотиждня з'являються нові обличчя. Директор постйно розповідає "казки", як потрібно працювати. Я виконав великий обсяг роботи, розрекламував фірму як в межах Львова, так і по Україні, хоча мені не було надано ні комп'ютера, ні моб.тел., все здійснювалось фактично за мій кошт. Коли ж дійшла справа до виплати зарплати-мені заявили, що я вчився, хоча ні про яке навчання мова не йшла! Після цього я звільнився, навіть не влаштувавшсь на роботу!
Надзвичайно непорядне підприємство, яке, використовуючи довірливість наших людей, які у цей важкий час згідні на будь-яку роботу, використовує їхню працю нічого за це не заплативши.

# 1232012-09-27 02:08:04
Підримую. Тому що правда.
# Роман2012-07-26 14:15:00
Правильно - М.О.Я., а К. - його зятьок...
# Андрій2012-05-23 23:06:16
По ставленню до працівників в цілому згоден хоч і не зі всім.
# Андрій2012-05-23 22:55:00
Хто написав цей відгук, не знаю,працював(ВЧИВСЯ) 2 тижні а не 4, безпосередній керівник не М. а К., робоче місце було. По рекламі згоден, хоча вона результату майже недавала,про налагодження відправки вантажів-смішно,одна машина при непрацюючій інфраструктурі складу. Через 2 тижні роботи обіцяли мінімальну зарплату поки все не запрацюе а ситуація на ринку така що склад в найблищий час робити небуде тому й пішов.