Отзыв о компании ООО МАРКИНФОРМ
Добавлен: 11:29 03.05.2012
Другие названия: Markinform
Сайт:  markinform.com.ua

Описание деятельности:  предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга

Никнейм: Сергій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Хм…дивно, я читаю коментарії і просто дивуюсь з того яка мізерна критика у людини до роботи. Я вже півроку працюю на посаді мененджера і небуло натяку на погану роботу і я досих пір в цій компанії, а все це через те що я дорожу роботою, якою б вона не була. Ті хто пишуть про різні нісенітниці, обмани, «кидалово», то все це лише через їхні проблеми, самі вони це робили і користувалися цим, це було виявлено і зупинено, а тепер вони відписуються негативними відзовавами, ображають честь людини яка незаслужила цього. І взагалі ці коментарії аж ніяк невпливають на робочий процес компанії, тому що вказані якісь»аноніми» чи «гості» недають достовірних даних про те що це дійсно так, що все що написано правда. От якщо я дійсно працюю в цій компанії, то я можу за себе постояти, відкритися, а не ховатися під дитячі заголовки і потім з від ти відстрілюватись поганими фразами, це навіть смішно….а смішно тому що важко чи стидно в очі це сказати. Можу лише добавити що це зовсім ГНИЛА людина, яка втратила здоровий глузд, розуміння. Навпаки люди будуть вірити тому що підтверджено фактами, людьми, а те що ви пишете, чи наводите різні робочі процеси- то це ваші фантазії, ваші видумки і нічого подібного небуло. Ви зараз пишите ці відзови, сидячи десь вдома, просите гроші у мами, тому що ви неможете нормально працювати а лише способни на різні підступи, обмани, махінації. Тому можете мене називати як вам захочеться, але на мене це аж ніяк не подіє, тому що я вище вас, розумніший і БОГ вам суддя за такі наклепи!!!!!!!

Работаю на данный момент, и хорошо наслышан об этих ненормальных, Стыдно наверное вашим бы родителям было видя что вы пишите, Ужасссс. ООО»МАКИНФОРМ» нормальная компания, канечно не МАйкрософт , но как для украинского рынка нормальная по условиям работы, С артёмом знаком проводил собеседование, норамльный молодой человек, серйозный , у него видно опыт богатый имеется, Скажу одно если вас наказали значит было за что, я не в одной канторе работал и хочу сказать что такие вещи за просто так не делаются!

# Мерчик класса GOLD2013-01-23 02:07:20
Отрицательные стороны компании
**Работаю на данный момент, и хорошо наслышан об этих ненормальных**
БРАВО!!!)))) ОТЗЫВ - ЛУЧШЕ НЕ ПРИДУМАЕШЬ, ОТ САМОГО МЕНЕДЖЕРА! Когда работаешь в компании, действительно, будешь лучше наслышан об этих ненормальных, у которых работаешь)))
# Мерчик класса GOLD 2013-01-22 03:30:27
"Навпаки люди будуть вірити тому що підтверджено фактами, людьми"
Ещё раз: "Навпаки люди будуть вірити тому що підтверджено фактами, **ЛЮДЬМИ**"
А тут кто? Русалки и снеговики пишут?
# Мерчик класса GOLD2013-01-05 21:33:19
Сергій, казати, що ви розумніший за нас, роблячи помилку у кожному реченні - це смішно. І я підкреслюю: не похибку, через швидкість друку, а саме орфографічну помилку. Пишите двома мовами і рівень кожної, відверто кажучі, одиниця. В усіх відгуках ви намагаєтеся писати у стилі "відповідальний вимогливий менеджер", а виходить, насамперед, якийсь набір слів у стилі школяра, який весь час гає у компьютерні ігри і Вконтактє.