Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 17:58 09.04.2012
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Дата начала работы: 2009
Текущая зарплата $2000
Дата увольнения: 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

АБСОЛЮТНИЙ позитив.
Прийшов я на роботу в Мрію механіком. І мрія здійснилась. Як механіком дулі горобцям тицяв під хвіст так і зараз тицяю, тільки уже за інші гроші. Дуже добре, що мої керівники (Л., Б.) абсолютно не орієнтуються в роботі та настільки тупі та гонорові, що навіть не хочуть поцікавитись як усе відбувається насправді. З ними, як то кажуть, моя ЛАЙФА вдалась. Можна купляти запчастини та інструменти по трійному тарифу(якийсь рубель впаде в кишеню) можна з працівників забирати премії на себе. Можна грати настільний теніс цілими днями. Можна усе, що тільки хочеш. Бо я ж керівник.
Ідіть люди на "Мрію" бо без вас наші мрії не збуваються.

Потрібно ділитись відкатами з Д. та О.
Потрібно постійно лизати шефам дупу. Відніс це до негативу, бо дуже багато біля цього роботи (усі шефи дуже обємні) та брудно (забувають без мене це виправляти, застрягає між зубами).

# аноним2012-04-21 14:00:54
Автор написав правду. Чайківський (справжній) жалюгідно виправдовується.
# Михайло Чайківський (справжній)2012-04-20 18:31:57
Я - справжній Михайло Чайківський, мені прикро, що у колективі є людина, яка назвалась моїм іменем і, порушуючи мою гідність, звела наклепи на людей, про яких я дуже високої думки як з боку людських, так і професійних якостей.

Люди, що називаються чужими іменами, з низькими моральними цінностями, не відповідають культурі нашого колективу і, на мою думку, не можуть у нас працювати.

Прошу не довіряти таким людям і, коли ви справді хочете почути думку про роботу в компанії, то питайте у людей, які дійсно там працюють.