Отзыв о компании Ашан

Описание деятельности:  Гипермаркет

Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Одні нерви

Охорона: половина бикоти, друга половина биушні мусара. На залі клієнти крадуть, а вони бляді дивляться в камери разом з керівниками відділів як їхні підлеглі працюють і шукають потім причину шоб домахатися, зняти премію або взагалі звільнити. Працівники не мають права відкладати товар за таке навіть можуть звільнити. Політика в них просто піз...! Недавно був такий випадок, менеджер відділу з одягу СЕРГІЙ сука рідкісна, не знаю як такого далбойоба там тримають зробив підставу своїм працівникам (підлеглим) він зробив знижку на ризинові чоботи і пішов дивитися в камери разом з охороною хто буде відкладати собі ці чоботи, вийшло так, що один продавець їх знімав з верху щоб собі відкласти і передав цю коробочку другому продавцеві в результаті та СУКА собі вирішила шо три продавці мають догану. Менеджер відділу нічого там не робить, товар замовляється автоматично він тільки вміє заганяти працівників. Ну нічого все так не буде він мені ще в рукі попадеться. В ночі коли виставляють плато він блять прийде скаже всьо погано ви повільно рухаєтесь,а само сидити в менеджерській фільми дивиться. Такіх менеджерів треба по хребті піздячити.

# Таша2013-02-02 04:29:44
приземлённая ты субстанция!!! думаешь как прийти на работу и ничего не делать!!! а там работать надо!!!!!!!! за это тебе и платить будут. А если такой умный, все плохие, так чего в Ашан попёр??? делай свой бизнес... если здоровья хватит... Обсирать все могут...
# Анна2012-11-21 22:36:59
Я не работала в Ашан, но наблюдала ситуацию. Две тетки едят печенье из большой коробки. Я подошла к менеджеру и получила ответ "кого надо накажем, а коробку заклеим". Можно сделать вывод.
# Анонім2012-08-10 02:28:30
Працівники СБ Ашан Львів просто герої американських бойовиків. Правильніше вони себе самі такими вважають. Особливо, коли підкидають прострочену продукцію на відділи, а потім її героїчно знаходять.
# Александр2012-07-23 17:48:40
аналогичная ситуация в Ашан Запорожье))) есть тоже такие выскочки - контролер управления Молодык Елена. таких тупых как она я еще не видел. за нее все делают другие. она только чаи гоняет(((( Жерар Галлэ откройте свои глаза и посмотрите кого вы набрали на руководящие должностя.. стыд и срам.
# Колян2012-06-20 14:03:31
Сергій- підлиза,падлюка!!!Працювати не вміє! Шаритись всі вміють. Фредеріка за ніс водить,а той нічого не бачить.
# анонім2012-05-26 14:01:03
на рахунок СБ,це дійсно правда.Сидять нічого не роблять,клієнти ідять все підряд і то швиденько,а СБ сидять і дивляться за працівниками,як ті працюють,і тільки шукають до кого можна домахатися,а коли дійсно складається непередбачувана ситуація,то нічого зробити не можуть,навіть поговорити з клієнтом не вміють ,а про те щоб якось розрулити ситуацію взагалі мова не йде.Принижують працівників,звичайно хто має підвішаний язик,вони не рухають,а чіпляються до тих людей хто морально слабший!І куди дивиться директор Гіпермаркету?
# анонім2012-05-26 13:51:38
просто жахливо!!!як можно таке писати?Нормально пояснити ситуацію не можна?Для чого стільки нецензурщини?Якщо цей менеджер погано працює,то треба повідомити про це керівництву і все,а не опускатися до такого низького рівня!!!
# Людик2012-03-30 18:58:57
Я не работаю в Ашане , но на беспристрастный взгляд со стороны, автор этого отзыва озлобленный на всех человек. Он считает, что магазин для него- раз он работает, то может себе делать что хочет и потом крыть матом начальство, он ведь рабочий класс, его незаслуженно обидели.
Работать нужно везде, если не устраивает- ищи что-то другое, а хаять начальство- пустое занятие...
# 7772012-03-12 00:40:55
Грішаня йди ти в пізду ублюдак, я твій язик вирву і в жопу запхаю
# Жук2012-02-27 18:35:48
Раз гришаня вожмущается,значит правда!
# Григорий2012-02-25 16:54:41
Тебе тварь надо переломать позвоночник, чтобы отвалился твой поганый язык и ты заткнулся навсегда!!!