Отзыв о компании АСТРИД
Добавлен: 16:22 07.02.2012
Другие названия: ТОВ "АСТРИД"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло
Сайт:  astrid.com.ua
Телефоны: 067 620 06 06

Описание деятельности:  Комплектация строительства

Никнейм: Олександр Миколаєнко (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Декабрь 2009
Дата увольнения: Февраль 2011

Я прийшов на роботу не маючи жодного практичного досвіду роботи. Я був на 3-му курсі університету (стаціонар) + 1-й курс заочної освіти, коли мене взяли на роботу. Мені пішли на зустріч, погодившись відпускати на пари (я ходив тільки на семінари, тому не витрачав багато часу). Місяць за місяцем я потроху втягувався в роботу и мені доручали більше завдань, крім продажу.

Мене ДУЖЕ і ДУЖЕ багато чому навчили. Я намагався викладатись на роботі на 110%, і отримував схожу віддачу від керівництва.

Поки я працював я бачив багато людей які приходили працювати. Більшість працівників хотіла нічого не робити, отримувати ставку + % який сам "падав у кишеню" (вхідні дзвінки). Такі працівники не влаштовували керівництво. Але навіть їм ми виплачували по чесному всі зароблені гроші.

Я отримав 100% своєї зарплатні. Так, частину я отримував не 31 числа, але якщо виконувати всі умови то ЗП можна було отримати вчасно. Все залежало від менеджера і того як він побудує свій робочий процесс.

Загалом - я дуже радий що попрацював в компанії. З моїм колишнім начальником ми друзі і до цього часу, і можемо зустрітись інколи на пиво.

Все залежить від того як ви будете працювати.

Умови роботи були дійсно не найкращі. Маленький офіс, мало місця, комп’ютери інколи глючили.

Але я був не так давно у новому офісі, зараз значно краще, і не значно а ДУЖЕ значно. Побачите на співбесіді.

# Аноним2013-04-19 00:44:01
А сколько-же, интересно, Саша зарабатывал на холодных звонках?????? Лично против Саши ничего не имею - просто в тобі, Саша, Микола бачив себе - от і дєлєгірував тобі займатись продажем тих матеріалів, на яких робився упор КОМПАНІЄЮ (реклама на першій сторінці ГУГЛ - контекст, СЕО), тому 99% контактів були все-таки "гарячими" - клієнт дзвонив тоді коли йому! зручно і з чітким розумінням що саме!, і коли! йому потрібно!. Бо на інших товарних групах дєла йшли гірше - статистику і час не обдуриш болтовнёй про лінивих менеджерів
# Аноним2012-03-30 04:53:20
Брехун!!!!!
# Василий2012-03-18 00:55:58
Финальная з-п 1100 ))) Это только по тому, что за предыдущие месяцы не платили, а за послежний и все предыдущие месяцы ты получил, что тебе тебе должны были дать. И я уверен, что не все, и после недель совсемновой левой работы, которой нагрузили за бесплатно.
# Аноним2012-02-24 17:35:52
ха-ха!:)
# Аноним2012-02-24 17:34:45
По-моему, этот отзыв писал Мыкола - директор =))
Фраза: "Але навіть їм ми виплачували по чесному всі зароблені гроші." ))))
Мыкола не досмотрел. )))
# Аноним2012-02-21 15:07:12
Саша, Саша... и о чем ты тут пишешь? Зачем обманываешь людей?
Выплачивалась вовремя з/п. ???? Полная самоотдача, на 110%!!!
Ты пахал как раб, сколько раз тебя принудительно оставляли сверхурочно, хотя ты заранее предупреждал, что хочешь уйти раньше, по личным вопросам????
Да не спорю, зарабатывал ты не мало... но что ты для этого делал, ты и менеджером был, и бухгалтером, и кассиром, и логистом.
И если все так было хорошо, почему же ты уволился????