Отзыв о компании Клімат-стандарт

Телефоны: (0342) 50-91-00

Описание деятельности:  Вентиляция и кондиционирование

Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Компания находится по адресу г.Ивано-Франковск , ул. Військових ветеранів , 12.

Компания находится по адресу г.Ивано-Франковск , ул. Військових ветеранів , 12. Директор Шевчук Виталий Степанович. На работу оформляет неофициально. Зарлату задерживает. Потом избавляется от работника и зарплату в дальнейшем не выплачивает. То есть человек работает на дядю бесплатно. Я думаю что Бог его накажет.

# Віталій.2015-11-03 16:02:00
Фігня повна ця фірма. Проходив я там також стажування. Є у пана Віталія помічник - типу головний інженер (не пам'ятаю як звати). Придурок повний. Замість того щоб щось навчити, вимахується, який він розумний. Не переношу таких людей. Якщо ти це читаєш - запам'ятай - знайдеться людина, яка тебе так грузане, що ти будеш як стовб вкопаний стояти і не розуміти другої. На рахунок колективу - працював з трьома хлопцями (з якогось села), пацани ніби нормальні, але також не дуже мають бажання допомогти новому працівнику. А на рахунок того, що не кожен попадає на роботу - ми ж не маленькі і розуміємо, що зайва робоча сила (безкоштовна) нікому не помішає.
# Шевчук Віталій2012-02-24 17:52:12
На даний момент в компанії офіційно працевлаштовані і працюють 19 чоловік сталого складу (5 років). Найкраще про компанію говорять відгуки клієнтів та працівників які там працюють, а люди котрі працювали на випробному терміні, напевно, не мають права судити про компанію, чомусь вони все таки там не влаштовані, і чомусь звільнені з попередньої роботи (з тріском).