Отзыв о компании Патковский
Другие названия: Отель Патковский в Буковеле
Сфера деятельности:  Услуги: Туризм
Сайт:  karpaty-build.com.ua
Регионы работы: Ивано-Франковск

Описание деятельности:  Отель расположен в самом центре курорта, у подножья горы Буковель, между первым и вторым подъёмниками (60 м от подъёмника). Вблизи отеля – развитая инфраструктура развлечений: ледовый каток, ночные клубы «Бугель» и «Бука», большое количество ресторанов и кафе на любой вкус, пункты проката снаряжения, водолечебница, бювет с минеральными водами, SPA-зона и многое другое. Все это, умноженное на комфорт и домашний уют отеля, делает его идеальным как для активного отдыха, так и для уединения и спокойствия.

Никнейм: Olya (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2011

Співбесіда позитивного враження не залишила.

Перед співбесідою чула багато негативного про роботу в цьому готелі. Але вирішила не вірити а самому дізнатись чи це правда чи ні. На співбесіду я прийшла на вакансію адміністратора готелю. Але як вияснилось власник сам має вирішувати чи я підхожу на цю вакансію чи ні після 2 тижнів роботи в офісі у франківску виконуючи різну роботу. Ну самі розумієте яку роботи морзе виконувати новачок "піди і принеси". Перед співбесідою чула що фірма заставляє відкривати робітникам Приватного підриємця тобто щоб гроші йшли через вас а не через фірму.
Скажем так, трохи скиптично поставилась до такого і не повірила. Але виявилось, що мене про це попередили ше на співбесіді, що таким чином відбуваєтся оформлення на роботу.

На співбесіді я погодилась пройти ці 2 тижні стажування або скілки получитсься...Не пожаліла що наступного ранку прийшла на 9 в офіс. Я розговорилась з одним хлопцем який там працував і він мені розказав багато "цікавих" і не дуже гарних фактів про цей готель, а точніше він мені підтвердв все те що я чула до того. Скажем та, суть фірми полягає на тому щоб максимально використати працівника. До речі, а вони там довше як на півроку не затримуються. Крім того, що робітникам заставляють відкривати ПП то шей можуть сказати щоб ти відкрив на себе договір на телефон або інтернет і не платити за це. Відповідно договір на твоє ім"я і офіційно ти боржник. Робочий день починається в 9 і закінчуєтся в 19 з обідом максимум 15 хв і то на сухому пайку. З офісу виходити не бажано... І так з понеділка до неділі.

Особисто я не розімію як роботодавець може судити чи підходить людина для роботи адміністратором готелю після "стажування в офісі". Мені здаєтся що доцільніше відправити претендента на роботу на Буковель в готель і щоб вона сама там під нагалядом іншого адміністратора пройшла там навчання.

Не рекомендувала би комусь іти на роботу в цей готель

# Андрей2013-04-20 15:44:37
Оля ты странная,неужели не хватило отзывов.Может у вас там и трудно с работой но зачем лезть в пасть к змее.Надеюсь после дня работы ты туда не вернулась))Особенно насмешило рассуждение в конце,готель это замануха а рабы нужны в офисе))