Отзыв о компании УкрБорг
Добавлен: 17:45 19.12.2011
Другие названия: UKRBORG
Сайт:  ukrborg.ua
Регионы работы: Киев, Ровно

Описание деятельности:  Одно из наиболее динамично развивающихся коллекторских агентств на долговом рынке Украины.

Никнейм: Катя (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2011

Попереджаю одразу - в компанії не працюю вже 2 роки, тому оцінюю по ситуації 2009 року ;)
Для дисциплінованих, трудолюбивих і знайшовших себе в колекшині спеціалістів це хороша можливість "накосити бабла". Веселий і дружній колектив (не зважаючи на велику тікучість кадрів). Дуже вдячна керівництву за все чого навчилася за 2 роки роботи в УкрБорзі. Вимагали багото, але на цьому і навчалася і ставилася з розумінням до всіх наганяїв. Планую після декретної відпустки продовжувати співпрацю в компанії, якщо візьмуть ;-)

Зрозуміло, що люди які вклали в цей бізнес гроші прагнуть їх повернути і заробити кругленьку суму. Відповідно й вимагають від своїх підлеглиг часто неможливого аби підвищити ефективність роботи. Багато працівників не витримують такого тиску тому й "тікучка" кадрів велика. Хоча знаю людей, які працюють там не один рік, а деякі й поверталися після звільнення за власним бажанням.
Досі підримую з ними зв"язок.
Кар"єрний ріст там рідкість. Потрібно працювати не один рік аби тебе помітили. А частенько трапляється так, що після підвищення людина звільняється - не витримує тиску на новій посаді ;-(

# гоша2012-05-30 12:24:01
писала она отклик с ребенком на руках.. ахуеть можна!!.. какой патриотизм к компании УБ что даже с ребенком на руках.. к компютеру и за УБ.. не кажется бредом... ошибки граматические... ты сама ошибка - природы.. Катенька...
# Дупамову и мовнюков не уважаю2012-01-12 02:14:03
почему на дерьмове написано?
# Катя2011-12-20 22:06:22
Я людина творча, думаю, маю право вживати ті слова, які вважаю підходящими. І до того ж треба було якось викликати вас на словесну дуель)))))))) Спрацювало ж)))
# угу....2011-12-20 21:00:24
да именно ( накосить бабала это украинское слово -ЛИТЕРАТУРНОЕ!!) КАТЯ мы тебя только поддерживаем. с таким лексиконом и ждем тебя в укр борге. у нас уже есть КОСА И ДЛЯ ТЕБЯ! ИМЕННАЯ! :)
# Катя2011-12-20 13:22:32
Я висловила своє бачення роботи в цій компанії. А ось жаргон явно у Вас "гопський"))
# ОБЛОМ2011-12-19 22:00:48
КОМЕНТАРІЙ БУВ НАПИСАНИЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ УКРБОРГ.
РОЗРАХОВАНИЙ НА ТУПЕ БИДЛО - ЯКЕ ВЖИВАЄ ЖАРГОНІЗМИ - ТОБТО ГОПОТУ.
ЯКА І Є РОБОЧИМ БИДЛОМ.
# Катя2011-12-19 17:49:12
Приношу вибачення за граматичні помилки - писала відгук з донею на руках ))