Отзыв о компании Акцент Банк
Добавлен: 14:30 30.11.2011
Другие названия: Абанк (дочерний банк Приватбанка)
Сайт:  a-bank.com.ua
Эл. почта: ab@a-bank.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Керчь, Кривой Рог, Луганск, Львов, Нежин, Николаев, Харьков, Хмельницкий
Телефоны: 8 800 500 80 90

Описание деятельности:  предоставление банковских услуг

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Ноябрь 2011

Позитивного нічого немає!!!!

Немає просто слів!!! Банк ужасний, керівництво (м. Івано-Франківськ, ПЕТРУК ОЛЕНА ПЕТРІВНА) рівень культури не то що низький, його взагалі немає!!! Хамство саме натуральне!!!! Не обслуговуйтесь в цьому банку!!!

# Володимир Петрович2014-10-08 13:35:39
Банк непоганий, бо реально більшість давно відстала від Привату, як аналогове телебачення від Т2, а от працівники відділень в Івано-Франківську ....
Кадрові проблеми існують - це факт незаперечний.
І Олени вже немає, а краще не стає :)
# ***2014-01-25 13:20:36
Що стосовно банку, банк хороший, але дійсно що стосовно Олени Петрук- це дійсно жахлива людина. По -перше хамить, по-друге як людина вона досить погана. Як тільки щось не по її, вона зразу ж мститься любим способом. Через її керівництво багато людей пішло з банку, тому що не могли з нею працювати.
# Вікторія2014-01-08 18:02:00
Все що написано про А-Банк і Олену Петрівну- це просто помста колишнього працівника!!! І не більше!!! Банк дуже хороший і працювати в ньому, хоча і важко, через великі нормативи, але і цікаво. Я працювала і мені все подобалось: і ставлення керівника, яка є професіоналом своєї справи, і програмні комплекси, і Клієнти, багато з яких стали нашими постійними Клієнтами і ми з ними зустрічаємся поза Банком, вітаємось, спілкуємось і немає жодних нарікань!! Шкода що хтось так ганебно себе веде і пише всілякі нісенітниці, закомплексовані і дикі люди!
# Олена Петрівна2013-12-31 12:32:09
Навіть і не знала, що є такий "отзив" Шкода що "анонім" не назвався, але це звичайно один із працівників, якого звільнила система за невиконання планових працівників! Висвітлювати ім"я керівника сміливості стало, а назватись, щоб країна знала свого "героя" - духу не стало!!! А-Банк, дуже шороший і успішний Банк, з командою професіоналів. Такий спект послуг більше не надає жоден з банків. Тому звичайно, приходьте і обслуговуйтесь! Будем всіх раді бачити!!!
# Бувший менеджер 2013-02-26 00:49:25
Я повністю згідна з тим, що олена петрівна неадекватна людина, яка не взмозі керувати працівниками, подавати хороший приклад, спілкуватись з клієнтами, після її обслуговування клієнти (та працівники) обирають інший банк!!!
# Георгий г.Первомайск Ник обл2012-11-02 02:31:51
в главном отделений Приват банка есть один (умелец)...Богдан..... который работает с крупными клиентами он нас замучил......приимите мери !!!!!! ошибка за ошибкой .......то на 2-3 дня пропадают деньги .....то исчезают суммы ...полный бардак с ним....а корчит специалиста .....подстава...и наша фирма привносит на счета банка до 100 000 в месяц...а это оборот как не как ......откройте глаза ....где руководство ??? СМЕНИТЕ ЛЮДЕЙ
# Петя2012-03-21 19:49:04
Банк нормальний. А Олена дійсно трохи той...Але не банк