Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 18:44 13.11.2011
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2011

В офісах не працював,потрбно більше спілкування з людьми на полях, не буде роботи на полі то і офіси розжинуть.

Працював на Львівщині 3 місяці.Львівщина це взагалі страшний сон,сімейна мафія: кирівник блоку молодший Проць Р 22 р,поняття в управлінні 0,мав три зальоти як би не батя прикрив то вигналиб з тріском, заступник блоку його родина для нього трактористи та і всі решта бидло ,робить собі що хоче,постійно як не пяний то після,всі продукти які передають для блоку залишає собі,людям передає все зіпсоване.хілтони шукає такі що жили з бомжами, щурі бігали поногам.Одним словом на Львіщину краще непопадати ,намахують по повному як людей так і фірму.

# Арсен2012-12-17 16:50:37
Шановний пан Напрацювався, уточніть будь ласка, які саме обов"язки Ігор та Роман Романович-джуніор виконують однаково добре. А то виходить, що етичними міркуваннями Ви прикриваєте свою заангажованість... Іншими словами - компромату у Вас "НУЛЬ", а так як, здається, життя Ваше складається не так як хотілося б, бажання спаплюжити репутацію оточуючих пересилює здоровий глузд.
Очікую Вашої рекції, так як коментарій написаний у доволі провокаційній манері, розраховую на цікаву і змістовну відповідь.
# Напрацювався2012-04-13 18:17:37
ігор, твій роман романович, мабуть я і ти, якісно виконує лише одні поставлені обов'язки, уточняти не буду, з етичних міркувань. У відгуку цілковита правда, бував на Львівщині особисто, бачив це на власні очі.
# ігор 2012-01-01 07:29:12
Брехня, Роман Романович, молодий професіонал якй якісно виконує поставлені на нього обовязки. Блок хоч і молодий, зате один із найкращих на "Мрії". Автора потрібно назвати брехуном оскільки у його відгуку суцільна брехня...