Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 22:42 07.09.2011
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Оля (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2011

Напишу ще раз, бо так мого відгуку не опублікували.
Хороший тон співбесіди, стриманий кадровик(чи як її назвати...) і чистий офіс.

Доброго дня всім користувачам і творцям цього чудового сайту. Перш за все , хочу подякувати за корисну інформацію, яка неодноразово вберегла мене від підлості і брехні «чорних роботодавців».
В свою чергу, хочу поділитись своїм гірким досвідом, можливо ця інформація допоможе іншим шукачам роботи не вскочити в тенета підступів роботодавців.
Сьогодні була на одній дуже цікавій співбесіді, з якої пішла в чудовому настрої. Рада, що не попала в халепу, от тільки шкода потраченого дорогоцінного часу.
А було все так:
На днях в нашій чудовій інтернет -мережі знайшла пару непоганих оголошень і відправила резюме. Одне з оголошень наступного характеру:

Менеджер по персоналу:
Зарплата: 3000 грн / месяц
Возраст: от 25 до 40
График работы: Полный день
* В связи с открытием нового представительства в Киеве, стабильной развивающейся компании на постоянную работу СРОЧНО требуются спокойные, ответственные, с организаторскими способностями люди, с опытом работы на руководящих должностях для выполнения функций руководителя, помощника руководителя и работы в офисе.
Опыт работы на руководящих должностях и работы с персоналом - от 2-х лет.
Презентабельный внешний вид.

* Обязанности:
- подписание договоров, контрактов;
- работа с документацией;
- работа с масс-медиа, интернет;
- подбор персонала и его обучение;
- решение организационных вопросов.

* Условия труда:
- пн-пт 10.00-17.00
- бесплатное обучение в рамках компании;
- карьерный и личностный рост;
- высокая оплата труда.

* Ст.м. « Героев Днепра»
e-mail: отправить резюме
тел телефон скрыт телефон скрыт
Руководитель проекта Яковчук Наталья Павловна

Ввечері отримала наступну відповідь від :
Наталья Полищук (Наталья Полищук ms.titisi@mail.ru)

Добрый день!

Ваша кандидатура заинтересовала , нашу компанию и в данный момент Ваше резюме находится на рассмотрении в отделе кадров.
Запишитесь на собеседование у менеджера по персоналу с 8.00 до 19.00 пн-пт
067-597-20-58 ; 063-650-93-53
С уважением, руководитель проекта,
Яковчук Наталья Павловна
067-597-20-58 ; 063-650-93-53

Після зацікавлення моєю особою я почала шукати інформацію в інтернеті і найшла
схожі оголошення пізніше по наступних посиланнях:
ну і так далі…..

Але цікавість мене перемогла і я надумала подзвонити на київстаровський номер 067-597-20-58, по якому мене перенабрали і розповіли, що це солідний бізнес-центр, який тільки-що відкрився і шукає персонал, запитали чи маю я потрібний досвід. Повідомили адресу офісу: м.Київ, район ст.м. Героїв Дніпра, вихід у напрямку «Великої кишені», вул..Богатирська 18 А. Інтонація в жіночки була ввічливою, от тільки сказала взяти паспорт. Мене це насторожило… Чоловік порадив все-таки взяти, оскільки в солідних установах ми пред’являємо охороні документ для засвідчення особи і пропуску на територію організації.
Інтуїція підказувала: «Не йди». Інтернет підказував, що за цією адресою немає ніякого бізнес-центру. Та Цікавість знов здолала мене.

Наступного дня , пройшовши від ст..м.Героїв Дніпра через ринок і по алеях десь з кілометр, попала в офіс, у якому було якось незатишно.
В офісі не було жодної вивіски про компанію , нагород, картин…. Тільки секретар і три людини (як і я - шукачі).
Секретар, косо глянувши на мене, дала анкетку заповнити. Анкета засвідчила про несерйозність компанії, так як наштовхувала на думку про чергову фінансову піраміду своїми питаннями про прагнення самостійності, ставлення до подарунків, величину стартового капіталу для майбутнього бізнесу…
Швидко заповнивши, я забажала побачити, що ж там далі…
Через хвилин 5-7 мене запросила жіночка бальзаківського віку і почала випитувати про минулий досвід, чого я прагну, чому звільнилась… Потім взяла листочок і почала ділитись інформацію про їх славнозвісну компанію. Почувши слово «TIENS» і «Тяньши» я все зрозуміла, але з почуття поваги дослухала про так звані нано-технології, про їх 16-річний досвід в Україні, про 2-гілки їх діяльності: реалізація продукції і управління( заманювання нових жертв, тренінги, розміщення вакансій в інтернеті), про можливість накопичення величезного доходу, сімейний бізнес… Ох як солодко все звучало. ..
Я в свою чергу задала пару компрометуючих питань, від хвилювання в жінки аж ручка випала. При чому, вона постійно потирала вухо при розмові – сумнівалась в тому, що розповідала. Завершили ми на позитивній ноті і вона настійно порекомендувала мені пройти ознайомлювальний курс 3-5 днів і обіцяла зателефонувати з 19:00 до 20:00, щоб я добре все обдумала…

Не має чого й думати… Якщо компанія така стабільна і успішна, працівникам так багато платять(300-600$ для початку, через рік 1000$), то чому ж їх офіси так старанно переїжджають з офісу в офіс(раніше я попалась на цей же лохотрон в офісі будинку побуту, що на Оболоні)? Чому не має гучної вивіски, чому в оголошеннях цього роботодавця немає й слова про назву компанії? Чому обманюють, що - бізнес центр. Чому працівники бідненько одягнуті? Чому різні покоління шукачів приходять на співбесіду і чекають манни небесної у вигляді зелених банкнот і подарунків, а також 20-% знижки на продукцію.
Питання думаю риторичні…
Можна легко дразнити голову бідним українцям цією чудо продукцією, чудо-роботою, та на брехні і підлості довго не проїдеш…

Хочу відмітити ще декілька висновків-порад, які зробила на своєму гіркому досвіді, побувавши ще й на інших не менш цікавих співбесідах:
1. Звертати увагу на оголошення роботодавців, де чітко вказана назва компанії, інтернет-сайт, місце знаходження, контактна особа, телефони.
2. Продивитись в інтернеті чи не має десятка-другого схожих оголошень, бо стабільна хороша компанії не допустить плинності кадрів 20-90%.
3. Прочитати відгуки про компанію на сайтах про чорних роботодавців чи на форумах.
4. Перевірити адресу компанії, переконатись чи це не жилий будинок.
5. Якщо Вам відсилають відповідь по електронній пошті, а не передзвонюють, одразу ж відмовляйтесь від співбесіди чи просто не реагуйте, кинувши повідомлення в спам.
6. Не продовжуйте розмову з кадровиком і не погоджуйтесь на співбесіду , якщо в телефонній розмові Вам не хочуть сказати навіть назви компанії (обґрунтовуючи це зайнятістю і тим, що все скажуть на співбесіді) чи грубіянять, .
7. Тікайте із співбесіди, де назбиралось багатенько кандидатів і всі чогось чекають…
8. І якщо з Вас роблять дурня на наступній співбесіді, заперечуючи інформацію попередньої співбесіди(якщо передбачено співбесіди з різними рівнями : кадровик-директор…), особливо, коли лунає фраза: « Мы наверное разговариваем с Вами на разных языках», одразу ж попрощайтесь з брехунами.
9. Не купляйтесь, якщо Вам прийшли схожі відповіді на електронну пошту, але від різних компаній,. Просто «чорні» роботодавці ховаються під солідними назвами відомих компаній.
10. Повідомляйте родичів і знайомих про точний час і адресу співбесіди, куди Ваша інтуїція підказала піти.
11. Слухайтесь свою інтуїцію.
12. На співбесідах звертайте увагу на деталі: вивіску, офіс, працівників, обладнання, меблі, розумові здібності кадровиків.

Хай Вам щастить! Удачі!

# Галия2012-01-30 19:52:24
Ездила в Киев искать работу из запланированных 8 собеседований, 6 оказались лохотронами компинии ТИНС. Спасибо за отзыв)))
# Ольга2012-01-10 17:03:45
Ужас!!!!Мне как раз перезвонили-пригласили на обучение после собеседования.Не пойду,а если снова будут звонить-скажу как есть-ВРАНЬЕМ ПЕРСОНАЛ НЕ НАБИРАЮТ.Развод чистой воды.Спасибо за информацию,экономия времени и нервов.
# Юлия2011-10-06 04:06:20
очень просто.я несмотря на все предосторожности дважды попала на такие собеседования.во второй раз просто встала и ушла.а вот в первый оставила взалог за книги по психологии 50гривен,и не могу их забрать.уговаривают пройти обучение до конца.
но у меня нет ни желания ни времени там сидеть и слушать этот бред.сама была на двух уроках.не пробрало.
# Юлия2011-09-27 12:34:44
Спасибо за подробный рассказ! Вы мне помогли принять верное решение.
# света2011-09-23 18:02:31
эт просто ужасно !!!!!!!как так можно??