Отзыв о компании информацыонный центр
Добавлен: 18:22 07.09.2011
Другие названия: информацыонный центр; TIENS

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Одесса

Никнейм: Ольга (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2011

Приємним тоном і з настроєм кадровик проводила співбесіду. Теж можливість вижити у складний час кризи.

В офісі не було жодної вивіски про компанію , нагород, картин…. Тільки секретар і три людини (як і я - шукачі).
Секретар, косо глянувши на мене, дала анкетку заповнити. Анкета засвідчила про несерйозність компанії, так як наштовхувала на думку про чергову фінансову піраміду своїми питаннями про прагнення самостійності, ставлення до подарунків, величину стартового капіталу для майбутнього бізнесу…
Швидко заповнивши, я забажала побачити, що ж там далі…
Через хвилин 5-7 мене запросила жіночка бальзаківського віку і почала випитувати про минулий досвід, чого я прагну, чому звільнилась… Потім взяла листочок і почала ділитись інформацію про їх славнозвісну компанію. Почувши слово «TIENS» і «Тяньши» я все зрозуміла, але з почуття поваги дослухала про так звані нано-технології, про їх 16-річний досвід в Україні, про 2-гілки їх діяльності: реалізація продукції і управління( заманювання нових жертв, тренінги, розміщення вакансій в інтернеті), про можливість накопичення величезного доходу, сімейний бізнес… Ох як солодко все звучало. ..
Я в свою чергу задала пару компрометуючих питань, від хвилювання в жінки аж ручка випала. При чому, вона постійно потирала вухо при розмові – сумнівалась в тому, що розповідала. Завершили ми на позитивній ноті і вона настійно порекомендувала мені пройти ознайомлювальний курс 3-5 днів і обіцяла зателефонувати з 19:00 до 20:00, щоб я добре все обдумала…

Не має чого й думати… Якщо компанія така стабільна і успішна, працівникам так багато платять(300-600$ для початку, через рік 1000$), то чому ж їх офіси так старанно переїжджають з офісу в офіс(раніше я попалась на цей же лохотрон в офісі будинку побуту, що на Оболоні)? Чому не має гучної вивіски, чому в оголошеннях цього роботодавця немає й слова про назву компанії? Чому обманюють, що - бізнес центр. Чому працівники бідненько одягнуті? Чому різні покоління шукачів приходять на співбесіду і чекають манни небесної у вигляді зелених банкнот і подарунків, а також 20-% знижки на продукцію.

# Димон2014-05-08 11:08:35
А в чём лохотрон?
# Дмитрий2013-12-06 11:14:31
Все было также только информации в разы менше, обещала о всём посветить на стажировке, кстати 4 дня по 2 часа)) Лохотрон!!!!
# Виталий2013-12-06 11:09:31
Митюрева Анжелика Викторовна
Руководитель ком. организации
Россия: +7(951)835-82-47
Украина: +38(095)068-30-77
Скайп: anzelika.mit
Всё это Тяньши, - Лохотрон, не видитесь.. Сам едва не повёлся!!
# Ирина2011-10-08 19:55:34
Re: Резюме с сайта Work.ua на вакансию Ассистент менеджера по продажам (868718)От кого: ва

3 октября 2011, 18:34

Здравствуйте

Ваше резюме было рассмотрено и предварительно одобрено. Вам необходимо пройти собеседование, которое пройдет в г. Киеве 4, 5 октября 2011г по адресу:

М. «демеевская», ул. Голосеевская д.7, корп 1, этаж 6,5, офис 176.

Руководитель: Митюрева Анжелика Викторовна

время приема: с 9 - 11

С собой иметь паспорт, документ об образовании, если есть на руках, трудовую книжку.

Доп. Информация по тел: (050) 818 59 26

с ув. Отдел персонала