Отзыв о компании Караоке Клуб 888
Добавлен: 01:06 12.08.2011
Другие названия: Ксенія Ліардо
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Клуб , у якому співають, танцюють, і їдять.

Никнейм: Nataly (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Август 2011

Нажаль, їх не було.

Власниця клубу 888,Ксенія Ліардо, колишня телеведуча, божевільна.Вона кожного дня вживає велику кількість алкоголю, і починає знущатися як над клієнтами, так і над робітниками. Вона не виплачує людям заробітної плати, затримує її, заставляє своїх робітників знущатися над випившими клієнтами.У клубі робиться повне безглуздя.По кухні, і по залу бігає здоровенний пес Ксеніі Ліардо, зі своїми "критичними днями".Працювати у неї просто не можливо. Але я, та інші наші співробітники тримаються тільки тому, що нема контролю, і ми робимо собі свої справи.

# оксана2014-09-27 17:05:47
Жахливий заклад, хамовитий адміністратор Юра, нікому не рекомендую
# ...2013-06-10 17:31:02
Були в закладі один раз, і більше не хочеться. При вході в заклад та загалом оформлення, складає враження дешевого сільського клубу. Звук жахливий, шум в приміщенні нереальний. Обслуговування також залишає бажати кращого, після прохання принести рахунок чекали добрих хвилин 20-30, і невитримавши самі підійшли до барної стійки розрахуватись. Після відвідування закладу залишились тільки неативні емоції. Туди можна йти тільки після того як добряче нап*єшся, тому що впринципі тверезому там нічого робити.
# кЛІЄНТ2013-05-03 23:14:02
Нікому не рекомендую цей бидло - заклад ! Були ми недавно у них , начитався я про негативні відгуки про цей заклад , та всеж таки гостей своїх вирішив привезти туди ! І дарма настрій моїм гостям і собі заклад " 888 " зіпсував повністю . Окрім того шо ціни як у крутому ресторані , і не відповідають дійсності , так щей обманюють на всьому . Тотально недоливали напої , ми насиділи на 400 гривень і шкодуємо . Замовили дві пісні , очікували в черзі на неї 90 хвилин , підійшли до діджея той , відгаркав шо мол давай 100 чи 200 гривень і включим пісню вже . А чи не охірили ви дорогенькі ? Коли нарррррррррррееееешті дойшла черга і до нас і на екрані появився вступ . Неадекватна директриса Ксеня , яка цілий вечір бенкетувалась за сусіднім столом з своїми друзями , вихопила мікрофон і почала завивати свої " музичні шедеври " . І не зупинялася , пісня за пісню лише входила в транс . Шум - гам , нереально сидіти за столом так голосно звучить музика , шо неможливо поспілкуватися з своїми співбесідниками ! Хами приписали нам в рахунок ті пісні , які ми навіть так не заспівали ! Потім ми культурно пояснили і з рахунку з фирканям забрали , те шо ми і не заспівали . Ніколи ногою туда не зайду , не полінуюся написати негативні відгуки на всіх форумах , і сайтах міста , ЩОБ ІНШІ НЕ ЗРОБИЛИ ТАКИХ ПОМИЛОК І НЕ ЙШЛИ У ЦЕЙ ЗАКЛДАД НІКОЛИ ! Адже керівництво думає лише за себе , це помітно дуже сильно , бо куди не глянь всюди майорять картини , візерунки , фотографій пані Ксені ! А на клієнтів їм байдуже ! З такими космічними цінами у вас би мав бути 100 % сервіс і якість у всьому ! Але нічого крім пяної гучної музики і дорогущих цін у вас нема !
# ОЛЕГ КОВАЛЬ2013-04-25 19:31:07
Отдыхали с компанией 25.01.13 в вашем заведении и был неприятно удивлен.Двое посетителей немного выпили и проходя мимо мужа К.Лиардо зацепили его.Муж с кем из персонала нчал его шарпать.Их вывели на ступеньки прямо возле гардероба и начали избивать,подключился официант Ваня и диджей,били по лицу,текла кровь,болевые прийомы..Потом вывели их на выход,на улицу и там избивали дальше.Ребята если вы достигли такого уровня-наймите охрану.Не избивайте посетителей в зале до крови.Не советую никому это заведение.
# ххх2012-02-14 19:03:12
Я і досі працюю у караоке клубі 888. Тому не хочу писати свого імені,що б це не було підлабузництвом. Те,що я тут прочитав-просто ваша тупа заздрість,бо вас Ксенія звільнила...... а за що? Зізнайтесь вже тоді в тому,що ви обраховували людей,а Ксюша (як ви думали нічого не бачить)все чудово розуміла і коли їй не вистачило вже хамства з вашого боку-звільнила....і до речі,я був особисто присутній при розмові,як і решта колектива,ЩО ДОСІ ЗАДОВОЛЕНО ПРАЦЮЄ і вважаю,що в настільки лояльній формі звільнити може ДУЖЕ не проста людина..... Жодного слова в особисту вашу адресу...... а по факту в обличчя з усмішкою....... майше шепотом вас осоромила перед усіма і перед самими вами.... Якщо програли,тоді хоча б гідно з цим зміріться......
# Юрий2011-10-23 08:11:29
БИДЛО та й годі! відпочивали з компанією, після розрахунку, вже на вулиці нам вломала охорона з застосуванням спецзасобів, адміністратор Аня не надала доступу до книги скарг та пропозицій, працівники беруть гроші за позачергову пісню, а організувати це не можуть. Охорона - реально мавпи, тупі та наглі. таких винищувати треба, або принаймі стерилізувати, щоб не розмножувались. Працівники відмовляються представлятись (ті що без бейджиків) хамлять і застосовують грубу фізичну силу. одним словом -БИДЛО! НЕ ХОДІТЬ У КЛУБ 888 НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН! НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ!
# Оленка2011-08-12 01:08:28
Це абсолютна правда.