Отзыв о компании NESTLE
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  nestle.ru
Эл. почта: contact@ru.nestle.com
Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Дружковка, Кировоград, Херсон, Москва, в Московской области, Санкт-Петербург, Архангельск, Екатеринбург, Краснодар, Мурманск, Новосибирск, Самара, Сочи, Иваново, Волгоград
Телефоны: 7 (495) 725-7000

Описание деятельности:  Швейцарская транснациональная корпорация, производитель продуктов питания.

Дата начала работы: Май 2006
Дата увольнения: Май 2010

На Новый год не плохие корпоративчики делают, но только с каждым годом все больше жлобяться, а вот насчет 2012 сомневаюсь, что вообще организуют так как известно с достоверных источников в 2011 году все расходы уходят на восхваленный Бизнес Стервис Центр во Львове

До февраля 2010 года все было замечательно, пока не поменяли начальника отдела кадров. Хамка ужасная, людей за людей не считает, директор на ее выходки не обращает никакого внимания. Сотрудников, которые не желают идти у них на поводу, уничтожают с помощью давления на непосредственного начальника. А пару недель назад узнал, как компания работой, в которой когда-то гордился (в мае 2010 к своему счастью ушол ), сейчас издевается над инвалидом, который в данный момент работает там. Мало того, что этого человека в конце апреля после общения с начальником отдела кадров с офиса скорая забрала без сознания, так, простите за выражение, эти нелюди решили от этого сотрудника любой ценой избавиться. И проверки с соцстраха в медицинские учреждения, где человек проходит лечение после всего происшедшего направляют, а теперь еще занялись запугиванием этих учреждений, видать для того, чтоб неугодного сотрудника вообще сжить со свету. Ведь, как говориться нет человека - нет и проблемы.

# Антоніна2014-05-15 16:35:33
Жах просто, щодо цієї ситуації з інвалідом. Ніяких моральних цінностей у керівництва щодо ставлення до людини(( тепер 100 раз подумаю йти туди працювати чи ні... Боже, дай здоров'я цій людині - інваліду і бажаю, щоб у неї все було добре... Щодо цієї пані, яка чуть до смнрті не довела людину, то все в житті повертається "бумерангом" з часом...
# Елена2011-12-20 18:32:54
запугивание в отеделе кадров имеет место,подтверждаю. запугивание и враньё.
# Anna Lyakh2011-10-11 02:28:47
Хочу прокоментувати дану подію від себе !

Якості, які ми цінуємо
Ми розуміємо, що успіх Nestlé залежить від професіоналізму, поведінки та відповідального ставлення працівників до своєї роботи. Тому клопіткий підбір нових працівників, постійне навчання та підвищення кваліфікації персоналу компанії є головними факторами нашого успіху.
Не існує виведеної формули «особистості Nestlé », однак існують певні особистісні якості, які допомагають зростати разом з компанією та успішно просуватися по кар’єрних сходах. В Nestlé працюють оптимісти – люди, які сповнені нових ідей та створюють відповідну атмосферу навколо себе. Вони амбіційні, цілеспрямовані, готові до змін, прагнуть досягти успіху та докладають для цього максимум зусиль. Ми шукаємо тих, хто бажає працювати в команді, готовий навчатися, розвиватися та мотивувати інших.
Незважаючи на те, що всі наші теперішні та майбутні працівники – це люди різного віку, з різною освітою, досвідом та амбіціями, усі вони наділені наступними якостями:
ПОРЯДНІСТЬ
Поводитись гідно у відповідності до «Принципів управління та лідерства Nestlé». Передбачає ретельний розподіл ролей, відданість справі та віру в компанію, повагу до колективу та кожного співробітника.
ОРІЄНТАЦІЯ НА РЕЗУЛЬТАТ
Прагнення досягти результатів, що сприятимуть розвитку і перевищуватимуть вимоги компанії. Здатність долати труднощі та виконувати поставлені завдання на належному рівні, без компромісів щодо якості та безпеки при дотриманні законодавчих норм та етичних принципів. Вміння долати бюрократичні перепони, знаходити простий та зрозумілий шлях виконання роботи.
РОБОТА У КОМАНДІ
Робота у команді з метою досягнення певних цілей компанії. Здатність розуміти та посилювати мотивацію працівників, використовувати переваги командної праці, адже і успіх, і невдачі є спільними для всіх.
ІНІЦІАТИВНІСТЬ
Ініціативність будує фундамент майбутнього, сприяє зростанню бізнесу й утриманню споживачів. Ініціативність вимагає певних дій для вирішення проблем і реалізації ідей. Бути ініціативним означає бути проактивним, не зупинятися на досягнутому та вирішувати питання, доки вони не перетворилися у проблеми.

Дуже гарний лозунг, коли читаєш дуже хочеться вірити, що це є правдою, але нажаль взагалі все це дуже далеко від правди.

Хочу росповісти про маленький випадок з життя компаній.
Працювала до недавнього часу в центральному офісі в Києві маленька людина, інвалід, ніколи нічого не вимагала, не підняття в посаді, не заробітної плати, була вдячна за те що є, працювала фактично з моменту відкриття Київського офісу з 2004р.
Відповідала начебто всім вимогам перерахованим вище.
Але все змінилось в один день, після зустрічі з керівництвом відділу кадрів в особі пані Старостіної, яка під час зустрічі наполягала на звільненні, користуючись своїм службовим становищем чинила психологічний тиска, погрожуючи звільнити за будь якою статтею, якщо людина не погодиться звільнитись.
До речі після цієї зустрічі інваліда в непритомному стані було госпіталізовано в лікарню в важкому стані, дякувати колегам, що вчасно викликали швидку. Но нажаль пані Старостіній цього здалось замало, після піврічного знущання вже за допомогою психологічного тиску через свою підлеглу і користуючись підтримкою директора компанії, якиї нажаль не став на захист працівника, людина вже не в силах чинити опір була вимушина підти з компанії. Нажаль цих людей не зупмнило ні чого, ні те що людина є інвалідом, не те що людина стільки років працює в компанії, їх нажаль не зупинило те що з їх вини людина могла втратити життя, а двоє дітей залишитись напів сиротами.

А тепер в мене питання - про які якості може їти мова, якщо в ції компанії не те що людей не цінуюти, а саме жахливе нехтують життям людей.