Отзыв о компании НОВА ПОШТА
Добавлен: 15:32 21.07.2011
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Описание деятельности:  Транспортні перевезення по Україні

Никнейм: Ярослав (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2011

Немає.

18.07.2011 р.При перевезенні плеєра ТОВ " НОВОЮ ПОШТОЮ" з м.Миколаєва вул. 1-а Слобідська, 62 до м.Києва, вул.Маяковського, 10 було ВИКРАДЕНО плеєр, навушники і кабель до плеєра. Доставлено лише порожню коробку за яку прийшлося заплатити як за доставку багажу. Дану скаргу представники ТОВ" нова пошта" пообіцяли розглянути протягом 14-18 ДНІВ. На телефонні дзвінки зав.складом м.Миколаєва вул. 1-а Слобідська, 62 Владислав не відповідає, довго не відповідала і юридична служба даної організації, а після дзвінка попросили вислати претензію за електронною адресою. Дивує байдужість, ПОФІГІЗМ, адже при пакуванні вимірюється фактична вага вантажу, ведеться відеоспостереження, і дізнатися хто це зробив не так важко.
Сьогодні він вкрав у мене, а завтра почистить Вашу квартиру, такі закони природи шановні працівники НОВОЇ (тому що вкрасти при перевезенні і запакувати товар знову-це щось новеньке) пошти
Вперше в житті скористався послугами нової пошти до того користувався АВТОЛЮКСОМ. Іноді виникали проблеми з термінами доставки, про те за багатолітню практику ніколи не було крадіжок чи відкриття багажу.
НЕ ЧАСТО ЗУСТРІЧАЄШ ТАКУ НЕПОРЯДНІСТЬ І БАЙДУЖІСТЬ.
НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ ПОСЛУГАМИ ЦІЄЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. НІКОЛИ.

# саид2013-02-09 07:47:56
у меня случилась такая же ситуация. получил пустую коробку вместо дорогого телефона.
# Максим2011-11-06 20:10:47
а я уже 1000 раз отсылал и получал товар . все нормально и никаких кражей не было. хотя я ничего такого дорогого не отсылал и не получал...
# Работала2011-10-26 23:49:44
Поверьте и ЭТО нормально в компании "Нова Пошта"