Отзыв о компании «Солларис украина»
Добавлен: 19:21 02.06.2011
Сайт:
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 5
Описание деятельности:  Компания «Sollaris Ukraine» является независимым финансовым консультантом для частных инвесторов в Украине и создана с целью научить правильно управлять личными финансами, а также ознакомить с разными видами инвестирования в прибыльные проекты.

Автор: ТОВ "Солларіс Україна" (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2010
Дата увольнения: 2011
Количество просмотров: 225

Положительные стороны

Користуючись нагодою, хочемо засвідчити Вам свою повагу та звернутися до Вас з приводу наступного.
ТОВ «Солларіс Україна» є компанією, створеною за рахунок іноземних інвестицій, що займається моніторингом фондового ринку, вивченням інвестиційного клімату України, консультуванням з питань оптимального розміщення капіталу, ефективного інвестування у цінні папери тощо.
Під час спілкування з нашими клієнтами нам стало відомо, що у мережі Інтернет на веб-сайті за адресою orabote.biz, що належить безпосередньо Вам, невідомими особами розміщується інформація, яка відображає неправдиві відомості стосовно професійної діяльності ТОВ «Солларіс Україна», формує у потенційних клієнтів негативне ставлення до якості послуг нашої компанії, паплюжить та принижує ділову репутацію компанії.
В опублікованій статті невідомими особами підіймаються питання стосовно винагороди консультантів, працевлаштування, умов надання послуг, професійної діяльності компанії тощо.
Вважаємо за необхідне повідомити Вас про існування у чинному законодавстві відповідальності за розповсюдження недостовірної інформації у засобах масової інформації та мережі Інтернет, яка зокрема передбачає відшкодування завданої моральної шкоди особі, стосовно якої було розповсюджено недостовірну інформацію.
Виходячи із вищевикладеного, ТОВ «Солларіс Україна» вимушене звернутися до Вас із проханням припинити розміщення блогу та видалити всю наявну інформацію, що розміщена за адресою: orabote.biz, ОСКІЛЬКИ подібне розміщення неправдивих відомостей завдає непоправної моральної шкоди ТОВ «Солларіс Україна», порушує права та інтереси компанії, принижує її ділову репутацію в очах партнерів та контрагентів, псує створений роками імідж нашої компанії.
Сподіваємось на найшвидше вирішення цього питання з Вашого боку, в іншому випадку ми будемо змушені звернутися з позовною заявою до суду з метою захисту порушених прав та охоронюваних законом інтересів ТОВ «Солларіс Україна» внаслідок розповсюдження недостовірної інформації, яка паплюжить ділову репутацію нашої компанії.

Отрицательные стороны

З повагою та надією на порозуміння.

Оценки компании
Коллектив и корпоративная культура
Начальство и его уважение к сотрудникам
Рабочее место и условия работы
Социальный пакет и льготы
Перспективы работы в компании

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву отсутствуют

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

Реклама