Отзыв о компании РЛК Компани
Добавлен: 23:44 03.12.2015
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Луцк, Львов, Полтава, Феодосия
Телефоны: +380 44 2203958

Описание деятельности:  Крупная торговая компания, имеющая представительства более чем в 60 странах мира, стабильно развивающаяся на рынке; молодой и дружный коллекив, система мотивации, профессиональный и карьерный рост. Занимаемся продажей мультисистем по уходу за домом.

Никнейм: Сергій (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Немає

У 2013 ходив на співбесіду – залишилися не дуже гарні враження про цю «РЛК Компани». Почалося з того, що зателефонували і запропонували прийти на співбесіду, причому з допомогою маніпуляцій – «дуже терміново, приходьте тільки сьогодні, ми можемо тільки сьогодні». Жінка, яка інтерв’ювала, окреслила діамантові перспективи – і тренінги є, і план кар’єри на кожного співробітника є, і з/пл. від 10 000 грн. – а на моє пряме запитання, чи є в компанії люди, які стільки отримують – замість прямої відповіді почув, що вона сама, коли тільки прийшла в компанію, отримувала більше. А оскільки я проявляв іронію стосовно усього цього, то ця жінка-інтерв’юер … просто образилася (і в кінці співбесіди не стала виводити мене з лабіринтів офісу, а зробила вигляд, що розмовляє по телефону, і залишилася в кібітці-переговорці, так що мені прийшлось самому вибиратись на вулицю) – а це прояв грубого непрофесіоналізму.

Іще є декілька зносок по темі - http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=112470, http://www.1tv.ru/sprojects_utro_video/si33/p64960.

Судячи з того, що молоді люди майже натовпом проходять співбесіду, там велика текучка; свого сайту у цієї «РЛК Компани» немає; офіс – хто-знає де; оформлення неофіційне, отже, треба роботи висновки.

А усі ці хвалебні відгуки про них тут прямо на сайті просто смішно читати – хоч би посоромились такої примітивщини, співробітники від безнадьоги самі їх ліплять.