Отзыв о компании Баядера
Добавлен: 19:21 21.04.2011
Другие названия: ЧП "Баядера"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Винница, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Керчь, Кривой Рог, Луганск, Луцк, Львов, Мариуполь, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Севастополь, Симферополь, Тернополь, Феодосия, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Ялта, Харьков

Описание деятельности:  Торговля ЛВИ

Никнейм: none (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2010

Гнучкий графік, колектив

Читав я тут багато і з чимось згідний, з чимось ні...
Моя думка про компанію така.
1. Персонал в основному не кваліфікований в основному це вина самого керівництва (локально) та й і центрального офісу.
а) Людей набирають аби закрити вакансії
б) Не проводяться ніякі тренінги для працівників. Як на мене треба більше приділяти уваги торговим в навчанню (фірма завдяки їм заробляє гроші і з їх продаж платяться ЗП іншим працівникам). А то наберуть кого попало і кидають зразу під танк людину. А вона не вміє ні продавати толком і говорити нормально з клієнтами. Також стосується і решту персоналу. Ніяких зборів ні роз'яснень як фірма\відділ планує свій розвиток. Це великий мінус в цьому.
2. Колектив вже не такий дружні.
а) Хоча колектив і більш менш дружний, але далеко до колишніх часів. Всі починають ділитися на групи відділи.
3. Економія це добре, але деколи присутній великий маразм з цим.
а) Коли тобі в бюджеті з 5000 грн. зрізають до 70 грн. це вже маразм. І пояснень ніяких немає.. і знову починається доведення того, що тобі потрібно ну хоча б 4000 грн. для мінімального фінкцінування відділу який впливає на всю роботу фірми.
4. Ніяких заохочень немає.
а) Працівник який працює 3 роки і працівник який працює 3 місяці має одну і туж зп. Могли б вже придумати мотивацію для працівників "Старожилів" щоб вони бачили, що їх цінять і цінять їхні знання.
б) Новий Рік чи ще щось... Фірма не спроможна зробити це працівникам самостійно. Для того, щоб піти на "Корпоратив" треба класти гроші. Так вони не великі 50-100 грн. Але сам факт те що ти маєш щось скидати як на мене є великим мінусом і відбиває бажання йти кудись....
5. Не вибудована нормально ієрархія керівництва.. Кожен думає , що він керівник і всі мають з ним погоджувати всі питання, а таких може набратися до десятка.....

Так чи інакше в кожному регіоні є свої "Запльоти", які можуть відрізнятися від моїх слів. Але передаю свою думку з стажем більше 5 років.

# Светлана2012-02-06 21:33:25
Имела неосторожность еще в 22 года устроиться с Баядеру бухгалтером в Киевский филиал, они тогда еще на Столичном шоссе были,де сейчас не знаю. Там было человек 100 директоров, что вызвало у меня шок, может меньше, но на тот момент мне показалось что приблизительно такое количество, все строят из себя непонятно что, стараются набирать на работу иногородних, без опята, потому что з/п копеечная, есть там такая Елена Йосиповна, руководитель, так вот эта неадекватная мадам начинала рабочий день с того, что вламывалась во все кабинеты и орала матом, у меня постоянно слетала дебильная бухгалтерская программа, а придурок руководитель отдела админов, я смеялась, когда услышала эту должность, ничего не мог сделать, потому что был безнадежно туп, к кому я не обращалась с какими то моментами, никото ничего не знал, вывод: дебильная компания с дебилами руководителями, где нет никакой поддержки сотрудников, обходите ее десятой дорогой. Я оттуда сбежала через неделю и з/п даже не забрала.