Отзыв о компании ДП"Сучасні фінансові рішення"
Добавлен: 17:23 16.11.2015

Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Краматорск, Кривой Рог, Львов, Миргород, Мукачево, Николаев, Одесса, Севастополь, Ужгород, Харьков, Черкассы
Телефоны: 0503830631,0951244000

Описание деятельности:  предоставление посреднических услуг Восточного региона ДП "Современные финансовые решения" Компания "Фокстрот. Техника для дома"

Дата начала работы: Июль 2015
Дата увольнения: Сентябрь 2015

Хоть ЗП приходила в часно

Ужасна контора, тебе беруть тільки на 2 місяця, поки ти працюєш знаходять нових людей, З.П 1200 прибиральниці і то більше получають, мотивація змінюється кожного місяця було 200 тис. стало 440 тис. та ще обовязкова умова щоб заробити і бонуси потрібно впарювати ДОП страховки, (в мене бонусів і не було та й на них не надіялась) графік важкий, той хто його складає тільки для себе його робить (6 днів працюєш і 2 виходні), відношення ганебне особливо якщо якись день в магазині "Фокстрот" манемає клієнтів або приходять неплатоспроможні тоді тебе дрючать. Директор магазина "Фокстрот", Папаніна 1а, сам не орієнтується в кредитних продуктах, а вимагає високих результатів, тому що купив своє місце в магазини. Після всього вище сказаного Я не рекомендую ДП "Сучасні фінансові рішення" нікому!