Отзыв о компании Террін
Добавлен: 18:31 06.02.2010
Другие названия: ТзоВ Террін, Террин, ВАТ "Концерн Галнафтогаз"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Киев, Александрия, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Стрый, Харьков
Телефоны: (032) 298-89-38

Описание деятельности:  Займається розробкою і впровадженням проектів. На даний час - це проект створення мережі ресторанів швидкого харчування "Ala minute" при АЗС "ОККО"

Никнейм: Оксана Джус (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Октябрь 2008

Щодо негативних відгуків колишніми працівниками ТзОВ "Террін" про діяльність компанії та її працівників було прийнято рішення надавати відомості про причини звільнення працівників цієї Компанії. Від 2 лютого 2010 року Компанія за офіційним запитом надасть потенційному роботодавцю інформацію про працівників, які були звільнені в період листопад - грудень 2008р., березень 2009, жовтень-грудень 2009р.

Негативні плітки колишніх працівників про Компанію.
Якщо колишній працівник володіє достовірною інформацією про некомпетентність конкретних працівників Компанії, тоді немає потреби ховати своє чесне ім'я... Звинувативши та вказавши прізвища конкретних осіб Компанії, додавшому коментар не варто було б ховатись під "анонімом".
З повагою, Оксана Джус.

# м.Кіровоград "Доброжелатель"2012-09-16 18:48:16
Доброго дня. Люди ті хто працював або займає на даний час посаду фахівець з організації роботи кафе мені вас дуже "ШКОДА" тому що керівництво , а безпосередньо .Джус О, Швед І, Хамурда І. це страшні ,подлі та далекі від розуміння що таке в загалі кафе в цілому, вони використовують вас та викинуть як не потріб, думають що вони бестрашні та взяли Бога за груди, але це не так, бо ми живемо в світі по закону "бумеранг" і всі в врешті решт получать по заслузі, наприклад Оксана Джус вже збирає каміння, бо з її особистого життя знаю те, що вона не може і не зможе мати дитину, що в майбутньому презведе до розлучення з чоловіком, кому буде потрібна "Пуста" жінка, яка не може народити чоловікові дитину, та Оксана, все можна змінити в вашому житті,якщо ви змінетесь в першу чергу з середини, а головне потрібно змінити ставлення ваше до людей. м.Кіровоград.