Отзыв о компании Благодійний фонд
Добавлен: 17:21 16.11.2015

Телефоны: 0932498342

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

немає

Перший раз мені подзвонили з цієї компанії і запросили на вакансію офіс-менеджера, телефонувала Вікторія (якщо мені не зраджує моя пам"ять). Я приїхала за вказаною адресою, вхід в цю організацію розташований через спорт-клуб "Лавр", одразу за ресепшеном адміністратора клубу білі двері наче в якусь підсобку. Я постукала, мені відчинили, приміщення довіри не викликало, кімнатка 3*4, два стола, відповідно два менеджера по підбору персоналу. Поспілкувалась з дівчиною, яка мені телефонувала, при тому декілька раз уточнила чи не колл-центр це і чи не доведеться мені займатись пошуком інвесторів. Вона запевнила, що ні в якому разі, в обов"язки офіс-менеджера входить робота лише з вхідними дзвінками, консультування, робота з документами і т.п. Я працювала в колл-центрі доволі довгий період, тому це питання мене дійсно цікавило. На наступний день мені передзвонили і запросили на стажування. Будучи на 100% впевненою, що я не працюватиму оператором, я прийшла на стажування. Цього разу мені вдалось потрапити вже трохи далі, за підсобку менеджерів. Я була дуже здивована, коли побачила звичайний колл-центр (це навіть колл-центром не назвеш), декілька столів, розміщених в хаотичному порядку, за кожним сидить оператор з мобільним телефоном в руках. Звісно, мене це вразило, але цікавість змусила мене залишитись і подивитись, що буде далі. Мені дали папку з інформацією, яку треба було вивчити, переписати спіч, по якому треба бути розмовляти з потенційними інвесторами! Після цього ніби-то мало бути тестування, після якого визначатимуть братимуть мене на посаду оператора (!) чи ні. Поспостерігавши, як працюють молоді люди в цьому "благодійному фонді", я подякувала і пішла.
Нещодавно мені знову зателефонували з номеру 0932498342, дівчина представилась Іриною і запросила на співбесіду на посаду офіс-менеджера. Адреса та ж сама.
Одним словом, на сайтах пошуку роботи вони зазвичай пишуть різні назви компаній, посада "офіс-менеджер" з заробітною платою 4500. Не витрачайте свій час.

# Аноним2015-10-09 18:24:00
Дуже дякую за інформацію.
# Анна2015-09-02 12:21:00
Дуже корисно, дякую що мені навіть не прийшлось нікуди їхати! Мені дзвонив з цього номеру взагалі чоловік, і пропонував теж посаду офіс-менеджера.