Отзыв о компании Черненко Николай Викторович
Добавлен: 00:48 11.05.2015
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство

Регионы работы: Одесса
Телефоны: 0679075032

Описание деятельности:  Нанимает людей для роботы возле коров. Также планирует продавать биогаз и удобрения.

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Дякую за науку.

Наймає людей для праці біля корів. Обіцяє золоті гори, а на справді людей міняє кожного місяця, відпускаючи їх без копійки навіть на квиток додому. Не віддає паспорт, поки не знайдеш собі заміну. Кімнатка холодна з жахливими протягами (бо будувалося це "житло" як найдешевше, як для бомжів), цвілістю, за яку бере плату 2-2,5т.грн/міс. Працювати потрібно буде не тільки коло корів, а і виконувати всю іншу роботу біля його маєтку, сапати, косити газон, прибрати біля собаки та інше. Приміщення для корів не пристосоване так як треба, поли рівні (не пологі як потрібно для стікання сечі), та ще й короткі, корови вимушені лягати в свої екскременти, то ж кожного ранку перед доїнням їх потрібно купати. В муках і тварини, і люди що біля них працюють. Хитрий, брехливий, не робить навіть того що сам сказав. З тих що навіть склянку води не дасть.
То ж якщо вам хочеться побувати в рабстві, пахати майже цілодобово, без вихідних та святкових (відпочивати тільки вночі кілька годин), дістати хвороби, і все це за власний рахунок, то це саме той варіант. Але ні в якому разі не рекомендую, навіть яким би ви сумлінним та працьовитим не будете, відношення до вас тут буде не людське, і знайдуться причини щоб не заплатити ні копійки. То ж шукайте іншого працедавця. Здоров'я і вдачі.

# Lumen2015-05-12 21:40:53
Номер телефону шахрая 0679075032
Хочете нормально працювати й заробляти? Шукайте це в іншому місці. Бо тут чекають бомжів, яких можна використати місяць в якості трудового раба, а потім просто дати під зад, відпустивши без копійки. Попрацювавши тут, людям потім приходилося просити милостиню на білет додому.
А коровки хороші. Жаль їх.