Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 04:28 15.02.2011
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Анастасия Клюковская (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Май 2010

Я чесно скажу, що спочатку стримувала себе, щоб писати. Бо всі одразу ж скажуть: звичайно вона буде писати хороше, вона ж тут працює.

Але я б хотіла сказати, чому я прийшла в Мрію, чому горжусь нею і чому планую повязати з нею ще не один рік свого життя.

Я поважаю людей, які зробили себе самі. Які знають, що таке важка робота на землі, сільське життя і на перший погляд відсутність перспектив.
Поважаю людей, що повірили в себе, повели за собою інших і дали їм можливості. Людей, які заробивши капітал не купили собі літак, а відбудували школи та дитсадки. Людей, що замість найманих менеджерів керують своєю справою самі, хоча могли б відпочивати.
А все тому, що такі люди закохані в свою справу.

Я можу багато навести плюсів роботи. Я вчусь шаленими темпами: і в генерального директора і в своєї помічниці. Роблю проекти, про які раніше читала в книжках і слухала тренінги. Працюю в різних командах та містах. Маю підтримку та запал від команди і радію, що маю все це.
Алі ті, хто знають мене, скажуть, що тільки через ці причини, я б не працювала. Для мене важливо зробити Україну кращою, а людей чеснішими.

Так от, Мрія дає мені цю можливість.

Компанія дуже швидко росте. Вона як підліток, у якого ламається голос і перебудовується тіло. Багато процесів тільки зароджуються.
Але в цьому я не бачу мінусів. Для мене особисто це можливості.

Ні в мультику, ні в політиці, ні в консалтингу я б не могла робити стільки нових проектів, самостійно встановлювати стандарти та відчувати, що я роблю потрібну для країни справу.

Будь ласка, всі, хто хоче написати відгук, чесно собі зізнайтесь, чи правду ви пишете.

# Напрацювався2012-04-13 18:04:59
Анастасія, про що ти кажеш, хто зробив сам себе? Коли хто останній раз бачив когось з вищих керівників на полі? Тій відгук, за своїм емоційним змістом, нагадує висловлювання 15-ти річного дівчиська, яке ділиться своїми враженнями про перший секс з подругами.