Отзыв о компании Новий світ видавництво
Добавлен: 15:50 23.12.2009
Другие названия: Украинский издательский консорциум, Издательство "Болгов", Украинская академия геральдики, товарного знака и логотипа, Институт биографических дослиджень, Украинская конфедерация журналистов...
Сайт:  who-is-who.com.ua
Регионы работы: Киев, Калуш
Телефоны: 4577743

Описание деятельности:  Издание отраслевых рекламных справочников "от А до Я", книг из серии "Хто є хто"

Никнейм: понтій пілат (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2005
Дата увольнения: 2008

«Мы все учились понемногу чему-нибудь и как-нибудь...»

Регулярно відвідую цей сайт, щоб почитати новеньке про компанію, в якій працювала, і заодно звернутися до її президента хоча б у такій формі.
Взагалі не маю звички плювати в ту криницю, з якої пила воду, та все ж буду об'єктивною.
З великою повагою ставилася до людини, яка змогла створити таку велику компанію, що досить довго проіснувала на ринку України. З такою ж мірою зневаги і співчуття сповнені думки про цю людину. Володимире Вадимовичу, як же вам так вдалося на вершині успіху, буквально в один рік розвалити таку сильну машину?! Невже і зараз ви ще не усвідомлюєте, що від вас пішли найсильніші співробітники - справжні мізки вашої компанії, які колись підняли вас на вершину і які сьогодні стали вашими конкурентами. Не потрібно затравлювати їх судами і т.п.(наскільки мені відомо). Всеодно всіх вам не знищити і, як не крути, це ж ваші учні, яких ви, м'яко кажучи, самі витурили і спонукали на цей шлях, а потім об'явили всіх ворогами. Ну не може позитивна і чесна людина мати скільки ворогів!!!
Здається, ви маєте диплом психолога, а в людях так і не навчилися розбиратися. Невже такі злодюги і брехуни, як Рирмарк, Атаманенко, Ошитко, пустоголові інтриганти Новицька, Соботова, Лучко зможуть повернути вам бувалий успіх? А саме їх ви залишили біля себе і саме вони підказують вам як вести справи і як чинити із колегами. Тільки брехливі і боягузливі люди, в яких у самих рильце в пушку, можуть себе так вести. Та ви спробуйте позбутися їх, і все зміниться. Запрацюють власні мізки, як колись 13 років тому.
І ще, поважайте людей - по-справжньому відданих вам людей, які по краплинці наповнюють казну вашої компанії і яких якось ви при мені мали необережність назвати "балотом". Повновода річка починається саме з болота, то ж шануйте його, не обманюйте на копійках, які вони у вас отримують. І може той, хто Вище, простить вам все те, що ви чинили з людьми, а то вже так прикро читати, що пишуть про вас і компанію, в якій мені довелося працювати. А скільки ж ще несказаних образ таїться в людських душах! Не накопичуйте їх.

# Всезнайка2013-01-17 03:30:41
Поверьте читает, ещё как читает!!! а потом ещё и расследования проводит
# Знающая2012-08-28 04:03:50
Напрасно писали, навряд ли Болгов будет читать. А совесть? Что она, когда денежки в карманах бренчат(обменял на совесть!)