Отзыв о компании Вибір Комфорт
Добавлен: 02:10 04.04.2015
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Макеевка, Тернополь, Хмельницкий, Черновцы

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Щиро вдячний компанії за те що повернули мені гроші, після того як чемно брехали мені довго і нудно,

гроші можна повернути, порада тим хто постраждав від цих шахраїв: пишіть заяву в міліцію, незнаю чому но вони їх бояться як вогню, мені повернули гроші всі до копійки до тижня часу після того як проти них відкрили кримінальне провадження

слідчі стверджують що всім громадянам які писали заяви повернуто кошти

# Аноним2015-05-24 19:41:38
до 111: еталон - компанія, яка вже запаслася хорошими юристами, неспорю з ними важко воювати, а от "Вибір комфорт" компанія яка ще і одного року не проіснувала, відповідно старається "відмити" новоспечену репутацію будь-яким способом
# 1112015-05-14 17:51:46
Ходив в міліцію,з договором еталону судя по відгукам та сама парафія,сказали хлопці з міліціЇ шо розберуться,а потім сказали шо я не перший і не останній і шо ніц вже не пороблю
# Аноним2015-04-10 21:23:43
А навіщо Вам телефон, РАДЖУ підійти в тернополі в міліцію "під аркою на валовій" і там попросити слідчих, які займаються цією компанією, до Вас вийдуть і поможуть написати заяву, таких як Ви багато, тому слідчі знають що робити, головне не боятися міліції, хоч ми їм не привикли довіряти, але в даній ситуації вони поможуть, успіхів Вам!!!
# ххх2015-04-06 22:24:26
напишіть свій номер телефону, бо хочу також повернути свої кошти