Отзыв о компании компания LIRENE
Сайт:  lirene.pl
Эл. почта: serwis@DrIrenaEris.com
Телефоны: +380675027146

Описание деятельности:  Представительство польской компании Lirene в Украине

Никнейм: Ольга (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2015

Позитивні сторони: показ некваліфікованих працівників.

До польської компанії Lirene притензій як таких немає, але представництво в Україні, Києві ганебне, залишає бажати кащого. Директор - як маньяк (з голубими очима) так і хоче пошвидше тебе "поиметь". Дівчина (яка при ньому) нічого з тебе не представляє і хоче показатися розумнішою за всіх: говорити внятно не вміє, формулювати вимоги до кандидати, взагалі свої твердження також їй це недано; і до речі, не знає де право, де ліво, так як обяснити де компанія знаходиться також затрудняється. У ваканції було зазначено: НЕОБХОДИМОЕ УСЛОВИЕ - ХОРОШЕЕ ЗНАНИЕ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА; але перевірка анг мови проходила запитаннями про хобі і чи займаєтесь ви спортом: лише ці 2 запитання дають Вам розуміння чи знає кандидат на гідному рівні анг мову?! Відразу першим запитанням було не про досвід роботи, навички і т д , а особисті запитання: коли виходите замуж, з ким проживаєте, скільки платите за квартиру, батьки де знаходяться, у вас є хлопець, коли він вам зробить пропозицію, де він працює, чого він не візьме вас на роботу і т д. І це, мої дорогі читачі, не складання психологічного портрета чи спостерігання на мою реакцію, це не перевірка, як Ви можете подумати, це - насміювання і висміювання ( з кожної відповіді бездарний коментар і обговорення не належному рівні керівника компанії). Складається враження, що ціль директора не заміщення вакантної посади офіс-менеджера, а дівчини, яка б приготувала чай, каву і розважала впродовж робочого дня. Коли запитуєш, які будуть в мене обовязки, перша відповідь - приготування чаю і кави для персоналу і гостей!!! І наступна - виконання доручень керівника. Хоча в переліку обовязків офіс-менеджера, асистента було зазначено "трішки інше", а саме: прием, обработка и распределение входящих звонков;
делопроизводство: (корреспонденция, работа c договорами, переписка с клиентами; организация и упорядочение хранения документов на цифровых и бумажных носителях; систематизация информации)
подготовка командировок руководителя (бронирование билетов, гостиниц, контроль осуществления оплат);
частичные функции помощника руководителя;
входящая/исходящая корреспонденция;
общение с иностранными партнерами (переписка, устно);
обеспечение жизнедеятельности офиса.
Вирішуйте самі чи готові Ви працювати на таке представництво успішної компанії в Україні.

# Света2015-03-26 16:16:05
Дякую за Ваш відгук. Мене також запрошували туди на співбесіду, але не змогла приїхати. Тепер не шкодую.