Отзыв о компании УкрСиббанк
Добавлен: 02:26 29.01.2011
Сайт:  ukrsibbank.com
Регионы работы: Киев, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Кривой Рог, Львов, Николаев, Одесса, Свердловск, Севастополь, Сумы, Харьков, Червоноград, Черкассы, Ялта

Описание деятельности:  Третій найбільший банк в Україні, фінансовий супермаркет, який пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні передових європейських стандартів.

Дата начала работы: 2005
Дата увольнения: 2010

набираєшся досвіду, який пізніше ніхто не цінить....

про негатив роботи в УкрСиббанку можна писати доооооовго-довгооооо..... якщо зібралися йти туди працювати, то справді дуже добре подумайте чи варто????? (якщо Ви не родич якогось начальника, звісно :))))
там не цінять думку працівників, там Вам точно НЕ буде кар"єрного зростання, якщо Ви не є членом "династії", там не цінять кваліфікованих фахівців, які працюють роками і надають перевагу "знайомим" потенційним кандидатам на посаду :)
крім того, у Першому Львівському управлінні працює така команда "начальників", яка вже давно забула, що таке повага до людей і захист своїх підопічних: постійно ображають працівників відділень грубими висловлюваннями, погрожують звільненнями, вимагають виконання планів за рахунок коштів працівників відділень і список можна продовжувати..... невже можна до працівників звертатись (нач.Андрушків Мар"яна та й інші собі дозволяють неприпустимі речі)- : "Ей Ти!!!! Ти що дебіл??тупарилий??глухий???
Я колишній працівник відділення, перед яким стояли шадені плани по продажу банківських продуктів та повного ряду СТРАХОВИХ продуктів, за які не отримуєш жодних премій (теоретично можна отримати,але шкала настільки завищена, що це нереально), купа поточної роботи, бо там працівники - універсальні (тобто: кредити, депозити, поточні рах. фіз. та юр. осіб) - зарплата 1 200 грн. Невже це нормально? хіба за такі гроші можна жити? зате в начальників по 7-8-12-35 тис. грн..... Та й Головний Банк не дуже переймається проблемами працівників, на жаль....

# Галина2013-07-18 02:40:31
це істинна правда,відчула на собі та своїх працівниках.
# авто2012-06-01 18:46:44
Підтверджую-підтримую-знаю. Вся плеяда керівників ПЛУ десь від року так 2007 - жадне, хамовите свиньство. Особливо відзначається в пам"яті "дама" в ролі керівника - жадне, підле, хамовите створіння, готове лягти під кожного, хто хоч на півсантиметра вище по положенню