Отзыв о компании інспе
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  inspe.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 2403705

Описание деятельности:  Продукція: Стоматологічне обладнання / Стоматологічні матеріали / Стоматологічний інструментарій / Медичне обладнання / Медичні товари Послуги: Консультаційні / Навчання / Сервісне обслуговування обладнання

Дата начала работы: Март 2008
Дата увольнения: Февраль 2010

+ єдиним позитивним моментом були люди котрі працювали протягом цього часу

- ТИ завжди не правий,
- ВСЮДИ віокамери, ЖОДНИХ розмов по мобільному
- 1хв запізнення = 5 грн з твоєї з/п, а те що без обіду чи до ночі сидиш працюєш- пофіг
- за низького рівня з/п, на тебе грузять "як на вола" і працювати доволись поєднюючи в собі обов'язки декількох, таке собі 3 в 1. Єдина умова підняття з/п - це відкриття ПП /при звільненні- цей ПП ставав твоєю великою проблемою/
- постійний стрес- все не так, все не туди, все не правильно і виноватись тільки ТИ
- робота понаднормово і в свята - НЕ оплачується і ніхто не питає чи ти можеш, є тільки - МУСИШ
- у відпустку- тільки тоді коли зручно екс-офіціантці мегері з Віденської кав'ярні
- директори безголові і забудькуваті, можуть забути навідь про власну дитину
- НАДЗВИЧАЙНО велика кть персоналу змінювалась, як шкарпетки. При цьому керівник казала: НЕзамінимих немаю
- ПК- допотопні

# Марія2013-05-15 19:24:15
Так. цей допис сто відсоткова правда!
і щось мені так здається що з того часу як я там не працюю, крім працівників, екстерєру та інтерєру абсолютного нічого не змінилось!!!

Олю, ви праві! Коли вона зрозуміє, що няня, курорти і забавки не замінять дтині материнської турботи - вже буде дуже пізно! в цьому випадку шкода тільки Костика! Навідь чоловік- і той пішов...
# Оля2012-03-01 17:36:24
Влучний, дуже влучний і правдивий відгук. Гіршого відношення до працівника я особисто більше ніде не зустрічала. Хоча мені здається, що Оленка взагалі нікого не поважає , окрім себе-коханої, жінконенависниця, вічно незадоволена самозакохана стерва. Мені , деколи, навіть було шкода її, вона ніколи не спішить додому, не спішить до власної дитини, до чоловіка- просто здається абсолютно бідна людина.
Неосвідчена, хоча освіту офіціантки вивчила на відмінно .
# Оля2011-09-22 15:34:34
це істина!
краже втікнути ще з співбесіди, або навідь не зайти в двері )))
# Аноним2011-08-16 16:36:19
100% правда, вісі хто планує йти на роботу в ТзОВ "інспе", прошу Вас, прислухайтесь до цього відгуку, і задумаєтесь чи варто