Отзыв о компании QUESTNET
Добавлен: 21:27 25.12.2010
Другие названия: Quest International

Страна: Казахстан

Никнейм: Max (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2010
Дата увольнения: 2010

Компания - лидер по прямым продажам в Азии, недавно вышла на казахстанский рынок. Я очень рад, что сотрудничаю с этой компанией. Продукция очень качественная, с доставкой проблем никогда не возникает, коллектив у нас самый дружный, вместе двигаемся к своим целям! Ну а самое, главное, идет пассивный доход, который увеличивается моими стараниями!

отрицательных сторон практически нет!

# С К М2013-08-28 19:33:10
Сиздер кызык адамсыздар биреу мактайт биреу жамандай,ойлаш кандай адам еки жылдан сон пенсияга шыгарып сизге 32000 д пенсия толеит алемде мундай пенсия алатын адам барма , бары оз колында дейт акша таппасан озинди киналайт ,ешкайда тиркелмеген болса биздин органдар кайда карап отыр ......1адам кирип артынан 2,3 адам апарса оларда солай сонда бул перамида емеспа.не болсада адамнын куни адаммен брак мна система кунама деп оилайм .ия бари оз колында брак мынандайга барып озин ондагы бреудин аитканын бреуге айтып онын акшасын сонда салдырып ол оны ары карай тарталама тартпаса мени киналайт ол адамга озин жумыс итемеген деп айтып кутулу онай ал мен олай айта алмайм баска адамдарга нем курайды карай алмайм ар адам оз истеген исине жауап берер кун туат сондыктанда ойлану керек
# Дана2011-05-19 16:05:53
Аноним, почему, если не секрет проблемно использовать?
# Аноним2011-05-05 15:43:27
с достовкой продукции нет проблем, проблема ее использовать, особенно карта путешествий