Отзыв о компании ПАТ Концерн Галнафтогаз
Добавлен: 17:53 22.12.2010
Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Октябрь 2010

Співбесіда пройшла на належному рівні, однак з великим запізненням, десь близько 35 хв.Дуже багато хороших обіцянок.

Велика кількість запитань в анкеті для чого, не розумію, адже можливо задати питання при співбесіді,так буде набагато скоріше та ефективніше. Незрозумілі психологічні тести( власний досвід роботи претендента на посаду, освітній рівень не мають абсолютно ніякого значення).Пообіцяли роботу оператора АЗК з перспективою росту,однак довгоочікуваного дзвінка я так і не дочекався.22.12.2010р. в інтернеті знову появилися вакансії даної фірми на тіж самі посади.Таке враження що фірма формує кадровий резерв, а не шукає реальних працівників.Я просто втратив час та гроші на поїздку в офіс та проведення співбесіди.

# нонім2011-09-02 20:18:21
перед співбесідою анкет не читають. можуть запитати звідки відомо про галнафтогаз, не зважаючи на те, що в анкеті вказано "з 2006 року працю в Галнафтогаз на посаді... компанія втратила дух з приходом нового менеджменту. Велика плинність кадрів на азс, безвідповідальність в офісі. Не сказав клерику з офісу добрий день - знімають премію. це просто сніговий ком, що котиться за інерцією.
# теж анонім2011-04-10 09:52:39
Те що Вам не подзвонили зле звичайно хоча може бути що посада оператора ще не вільна і подзвонять як тільки буде вакансія. Щож до того, що вам не зрозуміла потреба в анкетуванні і тестуванні то ваш рівень не вище оператора і ще з великими сумнівами