Отзыв о компании тов фирма технокомплекс
Добавлен: 03:21 17.01.2015
Другие названия: тм славна
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Харьков

Описание деятельности:  производство одноразовой одежды для медицыны

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Я не один день знаю фірму ТК і однозначно можу сказати, що працюють там розумні, приємні, співчутливі люди, які завжди готові допомогти. Але якщо на горизонті трапляються невдячні ледарі, які тільки і знають, щоб отримати зарплатню при цьому зовсім не напрягаючись, то, вибачте, але до них і відповідне ставлення!!! Прочитавши масу коментарів " найграмотніших" працівників, випливає лише те, що ці особини( інакше їх назвати не повертається язик) не вміють елементарне - грамотно висловитись! Про яку плідну роботу можна при цьому говорити? Тому для них СС - це тиран! А інакше з такими " працівниками" не можна! Ще з приводу повернення. Я знаю не один такий випадок! А з приводу роботи на інших фірмах можу сказати таке: про яку повагу можна говорити, коли ти, обвішаний торбами, прешся громадським транспортом в дощ, сніг і спеку до клієнта з відповідним настроєм і зовнішнім виглядом! Коли на таких " фірмочках" за власний рахунок купуєш необхідні канцтовари! А хто знає фірми, які щоразу влаштовують свята у Львові, інших історичних містах, водять у театри, музеї, виставки і тому подібне? А це все якраз і формує обличчя фірми! Тому хочу сказати одне: хто хоче, той працює, а поганому танцівнику,як відомо щось заважає! Мої рідненькі бджілки Оленки- працюйте на здоров'я!!!!

Не знаю таких !!!!

# Інкогніто2015-07-20 14:57:00
Грамотно висловитись, як ви кажете, не може сам СС, який завалює підлеглих нікому непотрібною роботою і вимагає сам не знає чого.
# Наталья, Днепр2015-02-19 21:00:27
Знаем кто пишет такие нужные отзывы для ООО "Фирмы "Технокомплекс". Сколько заплатили Вам за этот положительный отзыв или его писал сам "пан" Афанасенко
# Андрій Петрович2015-02-06 01:37:29
Брехня, брехня, мільйони раз - брехня!!!
Це слова керівництва, яке саме себе хвалить, бо нікому хвалити!!!
Як жаби з анегдоту:
Сидять на болоті дві жаби - матір і донька. Аж раптом длнечка-жаба говорить:
- Ой мамо як нас люди хвалять, як хвалять!!!
Мати:
- А хто???
Донечка-жабка:
- Та Ви мене, а я Вас! :)))
Так і тут.
Є офісні працівники зовнішньої служби, тобто працівники відділу маркетингу: начальніка - Сергійко Афанасенко, бригада близьких підлеглих - Оленка, Оленка, Наталя і Алінка та "Великий" регіональний менеджер - Оксаночка - це ЕЛІТА, яка типу працює, але також розважається, ходить у театри, виставки, їздить до Львова на розваги та у інші міста України, - отримуючи на свої витребеньки кошти від генерального директора і співвласника компанії - Вадима Германовича Мазілкіна.
Так от, як сказано вище, є ЕЛІТА, а є Чорна робоча сила (Раби) - медичні представники у регіонах. Останні працюють півтора з хвостиком місяці, чекаючи зарплату за попередній місяць, розраховують на один розмір ЗП і бонус, а потім виявляється, що бону їм рахують лише від приросту продаж постачальників у регіоні (дистрибюторів), сумарна доля ринку яких складає лише третину від загальних продаж у регіоні. І, до речі, майте на увазі, що шановний свободівець Сергійко (оскільки нібито є депутатом Обухівської ради від ВО "Свобода"), може виплатити Вам ЗП і через два місяці Вашої роботи, що є прямим порушенням чинного Законодавства України і може тягнути за собою адміністративну і кримінальну відповідальність.
Але настане час, коли у генерального директора відкриються очі і він прийме міри до афериста - Афанасенка Сергія Степановича, - людини, яка привласнює собі чужі ідеї та реалізацію цих ідей, привласнює собі бонуси і ЗП "Чорноробочих" (медичних представників), а особливо останнім часом, оскільки віднедавна потрібно годувати чотирьох дітей, наймолодшій кілька місяців, людини, яка краде кошти компанії, краде її продукцю!!!
Подумайте шановні медрепи чи варто витрачати свій час на роботу у цій компанії, поки тут працює безсовісна скотина на посаді керівника відділу маркетингу - Афанасенко Сергій Степанович!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
# аноним2015-01-26 11:48:46
відгук щодо керівника відділу маркетингу не відповідає дійсності