Отзыв о компании ТзОВ Паліф
Добавлен: 17:16 06.12.2010
Другие названия: колишній Інтер-Сервіс
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.

Регионы работы: Киев, Львов, Тернополь, Ялта
Телефоны: (067)314 33 50

Описание деятельности:  Проектування індивідуальних та громадських будинків і споруд, будівельно-монтажні роботи.

Дата начала работы: 2009
Дата увольнения: 2010

Непоганий колектив, якщо не враховувати директора і підлизу бухгалтершу.

Експлуатація нових кадрів під час неоплачуваного випробувального терміну з мінімальними шансами залишитись. Офіційне оформлення працівника на половину ставки і жалюгідну зарплату. Людина яка там працює повинна забути про таке поняття як власна думка, через категоричне небажання рахуватися з нею директора з явними ознаками шизофренії.

# Моє ім"я)2012-06-15 12:26:42
а ще він тішиться як дитина і показує всім свої шедевральні будови -курятник на Шуварі, і совковий проект в Лисиничах.
Цікаво,де він шукає замовників?))) НІКОЛИ (!!!!!) не звертайся за послугами до Паліфа!!!
# Наталя2011-12-14 12:58:23
Погоджуюся з Васею, архітектором. Директор, в архітектурі - повний "чобіт". Абсолютно нездатний до проектних робіт. Головне для нього - хапнути гроші в замовників, а потім переробляти роботу по декілька разів, бо не розуміє, як організувати проектування. Звідки може бути нормальна зарплата.
# Вася, архітектор2011-06-22 11:56:14
В так званого директора (гоблєна), який завжди був будівельником з лопатою, є думка, що він архітектор, але як можна проектувати, коли з сторони керівника (гоблєна) йдуть рекомендації проектувати "рагулізм". Просто шкода замовників, які заплатили не малі гроші, а взамін отримують аналоги совкової "архітектури".