Отзыв о компании Лорі
Другие названия: ТОВ Лорі, ООО Лори
Сайт:  lory.com.ua
Эл. почта: lori@email.ua
Регионы работы: Полтава
Телефоны: 0532 610-940, 610-823, 095 4439358, 0532 610-880, 095 3761669, 097 7747142

Описание деятельности:  Виготовлення меблів, вікон, дверей, фасадів. Продаж сировини для виготовлення виробів.

Никнейм: Андрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Можна будь-коли відпроситися, виготовити щось особисто собі, отримати нові знання, навчитися працювати з деревообробним інструментом та обладнанням. Якщо ви допитлива людина та завжди шукаєте відповіді на питання щодо роботи вам їх дадуть працівники, які працюють там тривалий час: Сіпій Валерій, Кунич Євген, Коркішко Олександр. Щиро їм вдячний за допомогу у вирішенні багатьох складних питань та корисних порадах на початку

З першого дня вас вводять в оману! Чим далі, тим сильніше ви занурюєтеся в тенета обману працедавця. Гарантією вашого мовчання та покори є неофіційна зарплатня, яку затримують на місяць в кращому випадку. Буденність – це багато роботи, захоплення новою справою (поки навчаєтеся), затримка зарплатні працедавцем.
Зарплатня в конверті, її вам виплатять через місяць, а може і більше. Зароблені вами гроші в конверті, вам будуть давати частинами по 200-500 грн., якщо вам так вже потрібні ці кошти, доведеться писати заяву на ім’я директора (Зелений Олександр Миколайович) з проханням про повну виплату, а у випадку його згоди «пан» власник зробить вам послугу, та віддасть вам ваші гроші, податок з яких він не сплачує. Зверніть увагу, що саме звернення потрібно робити в письмовій формі в офіційному стилі . Цим займаються майже всі робітники, сам був в їх числі три рази.
Вас, як працівника, працедавець не цінить, майте на увазі при працевлаштуванні в ТОВ «Лорі». Та будьте готові до невербального приниження керівництвом. Вас будуть вважати бидлом, а колектив отарою овець.
Колектив дуже різноманітний. Є мудрі люди з початку їх не відразу помічав, а потім навчався у них. Багато малих базік є невдахи та заздрісні, як чоловіки так і жінки. Та в переважній більшості люди доброзичливі. Працюють через безвихідь, переважна більшість мають низьку кваліфікацію та багато дрібних кредитів, які з’їдають майже всю зарплатню. Та змушують ходити працювати за чітким графіком, цим і користується працедавець.
У разі спроби захистити свої права та пояснити власнику про необхідність дотримання пунктів усної домовленості, письмову ніхто не укладає, сходять на нівець. Вам ввічливо натякнуть про можливість та свободу вибору, а якщо будете бурсатися, звільнять та виплатять мінімальну зарплатню за яку ви погодилися працювати. Неофіційний заробіток ніхто вам не поверне. Такі випадки були неодноразово, перемагали тільки ті в кого є зв’язки в правоохоронних органах, або знайомі колектори та костоправи.
Державні святкові дні, ой, прошу вибачення! Ви про що? У нас такого нема! Потрібно ще попрацювати, виготовити замовлення, натиснути, отримати багато грошей щоб вчасно отримати зарплатню в понеділок. Тільки в який вам точно не скажуть 