Отзыв о компании ПАТ Концерн Галнафтогаз
Добавлен: 15:47 09.11.2010
Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Ноябрь 2010

позитивне враження справила Тетяна - працівник кадрової служби - уважна, ввічлива, стримана, приємно з нею спілкуватись.

різко негативне враження від Олени- це просто щось абсолютно неадекватне. Виховання просто відсутнє, ніякої коректності в спілкуванні, абсолютно непрезентабельна зовнішність - вся якась недоглянута,обшарпана, на голові якесь вороняче гніздо, волосся стирчить,окуляри перекошені.Дивиться на тебе з такою ненавистю - ніби ти їй щось заборгувала. Цирк якийсь. Підхід до своєї справи просто непрофесійний абсолютно. З її поведінкою її не взяли б навіть на базар торгувати. Під час спілкування я зрозуміла, що моє резюме компанії підходить, я маю відповідну для запропонованої посади кваліфікацію, але я просто на півспівбесіди попрощалась і пішла, оскільки її абсолютно хамське поводження витримати було просто неможливо. Я вважаю, що такій солідній структурі не варто в себе затримувати подібних працівників, тому що саме з них починається знайомство із підприємством в цілому і складається певне враження.

# ИЩЩКНы2012-12-27 19:12:09
МАбуть Олену ЯрославІвну, а фамілія у неї про все говорить сама і це цілком вірно, така макаронщиця що тільки лапшу встигай знімати
# why not2012-03-30 21:23:12
народ, я коли читала цей відгук, плакала....від сміху! Треба віддати належне автору! я просто "побачила" цю ОЛЕНУ.
# вакансія 2011-09-03 00:44:18
так Олена колишнІЙ працівник call-центру. а тому думає, що її не видно.