Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 19:38 15.10.2010
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Не Микола Не Кукуруза (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2008
Дата увольнения: 2010

Відсутні!!!! Обіцяють багато!!! Виконують із 100% обіцяного - лише 5-8%!!!!

Я пишу це з метою застерегти наступних пошукачів роботи від таких підприємств (ТОВ «Мрія Агрохолдинг», ТОВ «Мрія Агро Група», ТОВ «Мрія-Лізинг», ТОВ «М-Трейд», ТД ТОВ «АСКО», ТОВ «Новагріс», ТОВ «Мрія Центр» та ТОВ «ЕлАгрі — Деренівка») та можливсть посприяти мому звільненню без погроз та за законами чинного законодавства, бо вже не витримую тиску від керівництва!!!!

Після оформлення на роботу, отримав правдивий результат та обіцянки:
1. Їздіть на роботу і по-роботі на власному авто (компенсують бензин і заміну масла без відрахувань на амортизаційні витрати, тобто на ремонт ходової) - продажна вартість автомобіля при збільшенні пробігу значно падає;
2. Першим ділом мене підставили, після чого сказали: ти будеш працювати ненормований робочий день "мовчки"!!! Інакше звільнення по статті згідно чинного законодавства (якщо треба причину знайдемо яку завгодно (порушимо слідство), зіпсуємо трудову і т.д.)!!!
3. Висування будь-яких пропозицій стосовно розвитку чи покращення роботи відділу відхиляється керівництвом компанії;
4. На даній роботі між працівниками відсутні: морольно-естетичні норми, відсутня корпоративна етика, норми поведінки, довіра та покладистість, кожен сам за себе, підставляють на кожному кроці, а потім шантажують (розправами) для того щоб управляти працівником як "рабом";
5. Сильно експлуатують людей з порушенням чинного КЗпП України, недотримання та практично відсутність охорони праці на підприємстві (нераз доводилося підкупляти владні структури);
6. Працівників яких не можна підставити, щоб потім шантажувати та погрожувати за ОДИН день звільняють без БУДЬ-ЯКОГО попередження та дотримання КЗпП України, після повного викачування їхніх ідей, які ніби то відхиляються, а після звільнення працівника привласнюються керівництвом та витаються за свої; ПОЗОР!!!
7. САМЕ ОСНОВНЕ!!! ЗАРПЛАТА - офіційно дають мінімальну і трошки вище мінімальної ставки зарплати, а все решта в конверті таким чином обманюють ДЕРЖАВУ (не сплачуючи усіх податків по зарплаті в казну держави) та ПРАЦІВНИКА (при виході на пенсію за віком, розмір пенсії буде становити мінімум)!!!
8. При ввезенні товарів для підприємства заставляють давати "хабарі" для зменшення вартості розмитнення товарів (навіть один раз ввезли новий ДВЗ без розмитнення а лише заплатили за розмитнення "ніби то" замінених запчастин на двигуні);
9. При прозбі керівництва вділити часу для розмови завжди звучить фраза: "зараз зайнятий, поговоримо завтра або після завтра" і так вже декілька місяців! Це саме стосується і прохань по закупівлі обладнання (спецодяг, спецінструмент та інше) для механіків і трактористів-комбайнерів яким вони повинні бути забезпечені згідно вимог охорони праці!!!
10. Ще можна написати багато правдивого та різного про: ТОВ «Мрія Агрохолдинг», ТОВ «Мрія Агро Група», ТОВ «Мрія-Лізинг», ТОВ «М-Трейд», ТД ТОВ «АСКО», ТОВ «Новагріс», ТОВ «Мрія Центр» та ТОВ «ЕлАгрі — Деренівка»;
11. Практично більшисть працівників залякані погрозами....!!!!

# мрія2013-10-09 16:36:00
Роботи немає поломаний автомобіль Став під стіну,а там буде видно.Як буде робота ,передзвонимо.Нічого доброгоЯк для молодого працівника,це-розчарування

# Матей2013-03-26 22:31:10
Правда, так як я там працював.Можливо керівник компанії невкурсах про всі махінації.Повний безлад в роботі, в керівнім складі.Можна навести море прикладів.
# Василий2012-11-08 21:43:02
Ну трохи заголосно і забагато сказано. Деякі пункти правдиві . з другою половиною не згодний.
# Оборот2012-04-18 21:28:22
А чи можете ви щось сказати про співпрацю даної фірми з селянами чи фермерами?
# Напрацювався2012-04-13 17:54:55
Правда, навіть занадто толерантна. Компанія абсолютно не відповідає своїй назві. Присутні тіньові схеми, причому на кожному кроці, я особисто не зустрічав ЖОДНОГО процесу в якому б все робилося відкрито та згідно законів. Жах.
# Іван2012-03-04 14:39:47
правда
# Роман експерт2011-10-11 21:41:14
Повна нісенітниця
# Anonim2011-08-02 19:35:37
Повна правда.
Ось тільки я особисто як такого залякування не мала.
Достатньо було поскаржитись на те, що не подобається, що до нас звертаються в досить неприємному, невдячному тоні, то у відповідь почула, що двері відкриті, щось не подобається - до побачення.
# Аноним2011-06-19 14:25:04
дякую!