Отзыв о компании Морион ООО
Добавлен: 04:22 15.09.2014
Сайт:  morion.ua
Эл. почта: info@morion.ua
Телефоны: +380 (44) 585-97-10

Описание деятельности:  Издания для специалистов фармации и медицины

Никнейм: .оксана (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Июнь 2014

Симпатичний ліфт)))

Була на співбесіді. Не сподобався ряд моментів.

) Дуже вже примітивно заманюють. Розповідають, як тут ненапряжно працювати-- цитата "Прийшли-и-и, попили каву, поспілкуувались, розкачались". Обурила примітивна замануха: "Йдете на якусь прес-конференцію-- а там і фуршетик" ( я що, виглядаю корисливим жлобом? ). Вершина "заманухи", яка викликає навіть не обурення-- не знаю, як назвати: "А там і мужчінку можна зустріти на прес-конференції". В мене, звісно, на чолі написано, що я лузер в особистих питаннях-- і компанія надає мені додатковий бонус, а саме можливість зустріти "мужчінку".

2) Обманюють, що немає "тєкучки" кадрів. Хоча насправді у розсилці постійно вигулькують вакансії у "Моріоні". Розповідали, що місце, на яке я претендувала, ніби-то звільнилось, бо редактор скоропостіжно виїжджає за кордон.

3) Не сподобалась неувага до мене як претендента на вакансію, а саме. Поміркувавши після співбесіди, я зозвучила зарплатню, яку хотіла би отримувати за свій набір якостей ( бути пишучим, дипломованим лікарем, з вільним володінням англійської-- це коштує явно не середненький рівень зарплат у журналах та газетах ). Далі відбувся такий діалог: компанія: "Якщо вирішиться позитивно-- ми зателефонуємо, якщо ні-- то ні"-- я: "Я зв"яжуся з вами"-- компанія: "Не треба нам дзвонити". То коли їм треба було "залатати" дірку, вони мені надзвонювали по кілька разів на день, а коли виявилося, що з претендентом дфла не буде-- то пішов він на фіг, так?

4) Під час співбесіди почали клятвенно запевнювати, що я не буду перетинатися з керівником-- паном Крячком ( певне, зрозуміли, що претенденти читають відгуки про хамство Крячка ).

5) Постійний упор, що зарплата-- повністю біла ( мова йшла про 4000 грн ). Відколи це білизна зарплати стала "дарунком долі" в правоій державі?

6) Обіцяли "золоті гори" за рахунок премій-- самі ж не могли пояснити, як премії задокументовані офіційно, викручувалися: "Вам все у бухгалтерії розкажуть". Премії виплачують не одразу, наступного місяця, а аж через місяць-- шукай нічим не підтвердженого вітра в полі.

Як кажуть хірурги: "Будь-сумнів-- на користь операції". Від вакансії відмовилась.

# Оксана2014-10-21 08:19:19
А до інших аспектів відгуків керівництво прислухалось? :-) Прозора виплата премій, стриманість керівника і те де.
# Оксана2014-10-21 08:17:39
Відволікли увагу звільненням Анни від основних проблем компанії, да :-)
# Гость2014-10-14 12:45:52
Друзья, Анна в компании больше не работает. Руководство прислушалось к Вашим отзывам.
# Гость2014-10-09 22:56:30
Был на собеседовании ранее, на позицию "менеджер по продажам рекламных площадей". Собеседование проводила, та самая Анна. Это ещё тот кадр, по скольку, такой эхинее что она 'несла' я не слышал нигде. Простите, а эти волосы на голове...ухахаха....Пора найти нового hr, Морион!!!
# Оксана2014-10-09 07:13:47
Співбесіду проводили керівник проекту Іветта і працівник відділу кадрів Анна. Змінити треба найголовнішого візіря-- гендиректора: риба з голови гниє, стара непоборна істина.
До речі, декілька тижнів тому знову зателефонувала Анна і знову запропонувала розглянути вакансію-- цього разу менеджера-"продавя"))) Розмовляла зі мною надто не натуральним тоном-- все вона розуміла, яку відповідь від мене чекати, але ж керівництво змусило закривати вакансію)
# Гість2014-09-20 17:50:52
А хто проводив співбесіду? Це ж треба так принижувати людину мужичками і фуршетами!!! Можливо треба змінити фахівця з персоналу?